Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 752: Palmiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Ölüm kalım anında öylesine yumruk mu sallıyor?:S
Evet :S Ölüm kalım anı değil orası ne yazık ki..Ne olursa olsun oradan çıkacağını düşünüyordur büyük ihtimal.Belki Klon olduğunu anlamıştır.Dışarı çıkmak için tavana Elephant Gun atıyor.Ama Dofly e Kokasız,G2 ve G3 süz yumruk atıyor yenmek için ? Bana aşırı derecede öylesine bir yumruk gibi geldi.

Beyler Luffy fanlığı yapacağım diye sıvamayın lütfen. Oda gene saçmalayacak belli.
Fanlık falan yaptığım yok.Saçmalamak dersen tamam saçma ama sanki Dofly müthiş bir saldırıyı elinin tersiyle itmiş gibi konuşulması daha saçma kaçıyor.

Unknown

Onu ben de merak ediyorum. Çoğu yerde "Palm" geçmiş bölümün adı. Palmiye olmasa, avuç içi olacaktı.
Japonca da yada hangi dilden çevriliyorsa ordan doğru çevrildiği garanti mi belki orada hata yapılmış olabilir.

Palm ı translate de Japoncaya çevirdim.Çıkan sonucu yine İngilizceye çevirdim.Farklı olarak Rear - ve Reverse Side olarak 2 farklı anlam çıktı belki bu ikisinden biridir.Reverse Side olma olasılığı var aslında.

Fuji zorlanmıyor, yüzünde sinirlenmiş bir ifade var. Dur sana şu hareketimi gösteriyim de gör ***kini, diyor gibi bi' ifadesi var.

Bence çoktan gitmişlerdir. Kafesin içinde kalmış olsalar, çoktan Doflamingo'nun yakasına yapışırlardı. Adamların görevi de bitti.
CP-0 Doflamingo'nun işbirlikçisi, neden yakasına yapışsınlar ki? :D Denizciler gibi hiçbir şey bilmeyen bir kukla değiller. Muhtemelen Doflamingo'nun 10 yıldır o adada ne yaptığını, neler çevirdiğini çok iyi biliyorlardır. Ben arc sonunda Doflamingo dayak yediğinde CP-0'ın ortaya çıkıp, Doflamingo'nun öldürülmesine veya yakalanmasına mani olacaklarını düşünüyorum. :D Zaten senaryo Savaş Tanrısı filminin aynısı. En sonunda telefonla arayıp silah kaçakçısını kurtaranlar bunlar olacak bence. :D

Fuji zorlanmıyor, yüzünde sinirlenmiş bir ifade var. Dur sana şu hareketimi gösteriyim de gör ***kini, diyor gibi bi' ifadesi var.
İkisi de zorlanmıyor aslında. Zorlansalar yüzlerinde damla şeklinde ter olur. Mangaka ikisinin de gayretlerini vurgulamış.

İşte ben de bugün bunu anlatmaya çalışıyordum.Ama kimse anlamadı. :/ Tebrikler doğru yoldasın. :)

Zorlansalar bir yerlerinden ter akar. Mangaka 1 tane bile ter damlası çizmemiş. :) Hem ikisinin de surat ifadesi aynıyken sidik yarışı niye? Sabo ağzını açmış = Fuji yüzünü buruşturmuş. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık