Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 750: Savaşın Yönleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biliyorum burası bölümü tartıştığımız yorumladığımız bir yer ama bu konuya değinmeden edemeyeceğim.
E.Oda'nın okuyucularına hiç bir şekilde saygısı olmadığını düşünüyorum arkadaşlar. Son bölümlere bakıyorum biri 14 sayfa biri 15 sayfa biri 16 sayfa aralarında da birer ve ikişer hafta aralar var. Ayıptır ya ayda bir ara veriyorsun, iki haftalık aralar veriyorsun çıkardığın bölümün sayfa sayısı 14 yaw. İçeriğinde de birşey yok. 13 sayfa aptal aptal koştur konuştur, 14. sayfada bir daha esamesi bile okunmayacak belkide sadece küçük bir karede suratlarını göstereceği bir dövüş için gaz ver ohhh oldu sana bir bölüm. Tutturmuşlar bir hasta da hasta o yüzden ara veriyormuş. Bu adamın onlarca asistanı yok mudur ? One Piece gibi yaşan bir efsaneye katkı yapmak isteyen içinde adı geçsin isteyen hevesli genç asistanları can atmıyor mudur bir iki bölüm çizmeye sanki sen eline kalem alınca direk one piece imi çıkarttın sende asistandın başka mangalarda arkadaş. Madem hastasın çizemiyorsun ara vereceksin, ver o asistanlarına çizsin o bölümü çizmem mi der adam, can atar çizmek için dolu dolu çizer 50 sayfa çizer.
Tabi ki japonya da değiliz orda ne olup bitiyor bilmiyorum belki de bilip bilmeden cahil cahil konuşuyorum ama benim burdan gördüğüm durum bu, Bu adamın yaptığının tamamen para hırsı ve saygısızlıktan, şımarıklıktan ibaret olduğunu düşünüyorum yazıklar olsun.
İçimden geçenleri yazmışsın okuyucuya hiçbir şekilde saygısı yok tamam biz onun kitapalrını almıyoruz destek olmuyoruz ama ben öğrenciyim param yok böylede bir durum var kaldı ki admaın kazandığı para yeterde artar ben Japonyada olsam kesinlikle arkadaşlarımı toplar protesto ederdim :D

Yav beleşe okuyorsunuz hemde laf ediyorsunuz adama diyorsunuz da. Bu beleşe okumayanlar olmasa bu adam bu kadar ünlenemezdi, bu kadar çok tanınıp sevilmesinin sebebi bu beleşe okuyanlar zaten, talep olmazsa adam yazmaz zaten değil mi ? Bizim site de bir yerde okumuştum, Alabasta'dan sonra bırakmayı planlıyormuş seriyi sonrasında da devam etmeye karar vermiş serinin tutulmaya başladığını görünce. Hasta olabilir eyvallah, ama hikayeyi bu kadar uzatmaya gerek yok bence.

Yav beleşe okuyorsunuz hemde laf ediyorsunuz adama diyorsunuz da. Bu beleşe okumayanlar olmasa bu adam bu kadar ünlenemezdi, bu kadar çok tanınıp sevilmesinin sebebi bu beleşe okuyanlar zaten, talep olmazsa adam yazmaz zaten değil mi ? Bizim site de bir yerde okumuştum, Alabasta'dan sonra bırakmayı planlıyormuş seriyi sonrasında da devam etmeye karar vermiş serinin tutulmaya başladığını görünce. Hasta olabilir eyvallah, ama hikayeyi bu kadar uzatmaya gerek yok bence.
İlk olarak hikayeyi 5 senelik planlamış.Bide bu bizim okuduğumuz bölümleri haftalık çizmiyor.Adam 4-5 bölüm ilerden gidiyor.

Smoker çok doğru söyledi arkadaş versin 1 yıl 2 yıl ara şu hastalığından kurtulsun ondan sonra adma gibi çizsin..

Aynen katiliyorum...
Bi insanin kafasindan uydurdugu seylerin sadece okunmasi bile onu mutlu eder yani guzel arkadaslarim biz adami mutlu ediyoruz keske oda bizi etse

İlk olarak hikayeyi 5 senelik planlamış.Bide bu bizim okuduğumuz bölümleri haftalık çizmiyor.Adam 4-5 bölüm ilerden gidiyor.
5 yıllıkmış işte Alabasta diye hatırlıyorum bende, 4-5 bölüm gittiğini biliyorum ben arc'ı bu kadar uzatmasına sinir oluyorum sadece. Rayleight'e en tepeye çık dedirtir, Chinjao'ya Yonkou'ları yenmeden en tepe de olamazsın dedirtir, bu dedikleri ne zaman olacak ? serinin yarısına geldik dedi herif hala Doflamingo'nun trajedisini işliyor.

Sabonun hareketi güzeldi. Ama orada amiral ve diğer denizcileri ne kadar durdurabilir bilmiyorum. Bir süre savaştıktan sonra mecbur geri çekilmesi gerek. Amirali yenemez bence

Grubun adi ne? E. Odayi koruyanlar dernegimi
O hastalığı geçirmiş biri olarak gayette tanımadığım birisi de olsa korurum.Ya oku,ya da dırdır etmeyin.Olay bu.Her hafta''aa ama boş bölüm,olmadı bu,nee haftaya bölüm yokmu''.Bölüm yorumundan çok bu mesajlar var.Adam isterse 10 tane marineford gibi savaş çıkartır.Dolu dolu bölümler sunar.Ki tüm bölümler dolu.Boş sayfa yok.Hikaye den sapmadan,adam ilerliyor.En azından naruto ya da içigo power-up mangası gibi değil.Arclar tekrar ediyor mu? Evet.Dangalak bir kral ve ergen prensesler.Ama adamın serisi bu.İnsanları bu seriye bağlayan farklı etmenler.Karakterler,kurgu.Ama şu ''bu haftada olmadı'' durumları sıktı cidden.Adam hasta yahu.Kalkıp haftaya bölüm çıkarıp,2 yıl ara var,sonra ayda 1 çıkaracağım dese kim ne yapabilecek ? Parası ya da tarajı mı azaldı? Patlatır bir savaş para da kazanır namda.Olay bundan ibaret.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık