Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 746: Yıldızlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Savaş sırasında insanlara izletirken savaşı bile o ekran için olan den den mushinin büyüklüğüne oranla bir görüntü çıkıyordu. Hiç bir yerde den den mushi görmedik büyüklükte ki sayfaya bakın aşırı büyük bir ekran var ortada.

Arkadaşın biri söylemişti katılıyorum kendisine beyinciğe giden ip "parazit" yapıyor. Dof kontrolden çok komut yüklüyor diyebiliriz. Mesela kaçana saldır, en yakınındakine saldır, veya "Parazit" olmayana saldır gibi basit bir komutla tüm insanları yönetiyor olabilir.
Hadi aklıma birşey daha geldi görüntü için onu da söyleyeyim. Kendi klonunu yapabilen bir adam iplerden kendi görüntüsünü de yapabilir.

2. elini hiç kullanmadı farkettiysen saldırırken. Nasıl rastgele saldırdığı hakkında bir fikrim yok henüz. Ama iplere canlı demek fazlasıyla iddaalı olur.

hangi eliyle kontrol ediyor burada kuklasını? Bende onu diyorum hiç kullanmadı elini kontrol etmek için.

Bir eliyle savunma yapıyor diğer eli görünürde değil ama kukla saldırıyor. Alt sahnede yine Luffye saldırırken o Kullanmadığı elle yumruk atıyor.

Bu sahnede sanırım elleri cebinde yine bir kontrol yok ama tüm adayı sarmak için Kukladan ayrılıyor ipler...

hangi eliyle kontrol ediyor burada kuklasını? Bende onu diyorum hiç kullanmadı elini kontrol etmek için.

Bir eliyle savunma yapıyor diğer eli görünürde değil ama kukla saldırıyor. Alt sahnede yine Luffye saldırırken o Kullanmadığı elle yumruk atıyor.

Bu sahnede sanırım elleri cebinde yine bir kontrol yok ama tüm adayı sarmak için Kukladan ayrılıyor ipler...
İlk 2 sahnede farklı eller olsa da hep 1 tanesi boşta. Son sahnede kuklayla işi bitmiş, ipler atrafa yayılıyor sadece başlatması yetiyor olabilir.

İlk 2 sahnede farklı eller olsa da hep 1 tanesi boşta. Son sahnede kuklayla işi bitmiş, ipler atrafa yayılıyor sadece başlatması yetiyor olabilir.
Neyi savunuyorsun anlamadım eli boşta diyorum bir kontrol yok ortada. Sende eli boşta diyorsun. Nasıl hareket ediyor bu kukla veya ip. Etrafa yayılıyor derken yazıyı okuyan dağınık kontrolsüz bir şekilde dağılıyor sanır, bildiğin kendi başlarına adanın bir ucundan bir ucuna belirli bir araklıklarla tüm adayı kaplıyor. Bir konutla hareket ediyor desen yine canlı olduğu anlamına gelir. Yine ondan bahsediyorum Normal düşünce hep Dof elinden çıkartığı ipler birşeyler yapıyor idi. Fakat burada ip kendisi yapıyor tüm işi.

Yav adam klon yapmış kendini daha canlı ne olacak :D Senin dediğini ipler canlı hareket ediyor olarak anladım kullanıcıdan bağımsız yanlış anlamışım.
Olay burada değişiyor klon yaptı hadi. İpten bir cisim yaptı ama nasıl hareket ediyor? Var mı bir açıklaman?

Şu şekilde başka bir meyve kullanıcısından örnek vereyim. Mr.3 herkes tanıyor değil mi. Gücüyle yaptığı bal mumu heykeller asla hareket etmiyor eliyle dokunmadığı sürece şekli bile değişmiyor. Şimdiye kadar ki kısmanda görünün ve bilinen hep Dof meyve gücü ile çıkardığı ipleri kontrol ediyor olmasıydı fakat bu sahnelerde görülüyor ki eliyle kontrol etmiyor...

Şaka maka ussop ilk olayında bu denli yüksek ödüle sahip dünyada ki ilk karakter , ilk işinde 500mil beri kafa ödülüne sahip :ehe: gör oğlunu yassop :mincika:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık