Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 746: Yıldızlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
usoppun olduğu sayfayı gördüm kahkaha attım.barto yine döktürüyor diyecek bişey yok adam zaten reyiz.bölümde fena değildi türkçesi gelince olayları net olarak anlarım.

O değilde Sabonun Robinin falan peşinde koşan korsan grubu çok mal ya. Sen arenada onların 1 tanesiyle başa çıkammışsın şimdi hepsi bir arada duruyor bir sinirlenseler pestil edecekler bunları haberleri yok.

Dofun arkasında amireller kaido varsa lufynin arkasında devrim ordusu shanks var üstüne D'nin iradesi var law fazla tırsıyo arka konuşturucaksa böle konuştursun :)

Roronoa Zoro

Enel'e rakip çıktı, o da 500 ediyordu. Tanrılara biçilen kafa ödülü belli, HAHAHAHAHAHAH.

Ne bölümdü ya Usopp'un yıldızlı sayfasında kahkaha attım :D Ve Bartolomeo şu saatten sonra tayfaya gelmezse Oda çok ayıp etmiş olur.

Dofun arkasında amireller kaido varsa lufynin arkasında devrim ordusu shanks var üstüne D'nin iradesi var law fazla tırsıyo arka konuşturucaksa böle konuştursun :)
Law'a tırsıyor demeyelim de alışık değil bu işlere diyelim.Gördüğüm kadarıyla çok stratejik bir karakter ve her adımını belirli planlar çerçevesinde atıyor.Bir anda Luffy gibi bodozlama dalan manyakların arasına girince ister istemez garibine gitmiştir Law'ın.:ehe: Dof+amiralle sırf zaman kazanabilmek için çarpışan bir adam korkak olamaz benim gözümde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık