Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 746: Yıldızlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İstediği an hareketlerini kopyalattırıyor. Bıraktığı zaman kukla öyle kalıyor.
Bu sadece kukla olayını açıklamaya yetiyor sadece. İplerin tüm adayı sardığı sahneye ne diyorsun yada görüntü oluşturması iplerden. Veya neredeyse 100 lerce kişiyi kontrol etmesi? Bu basit bir kopyalamayla açıklanacak bir durum değil.

Ben o sahneden farklı bir anlam çıkardım. Bana göre adamları durduk yere kendisine saldırmasın diye yere mıhlıyor.
alttakilerin sanki dofdan kontrolü gitmiş gibi geldi bana.üstelik daha öncede o teknikle meteorları savusturmustu.yani o çizgisel sey kalkan gibi birsey degilmi ? ben öyle algıladım.ha dediginde olabilir.ama ben o teknigi bir savunma mekanizması gibi düşündüm,bartonun kalkanı gibi.:good:

Bu sadece kukla olayını açıklamaya yetiyor sadece. İplerin tüm adayı sardığı sahneye ne diyorsun yada görüntü oluşturması iplerden. Veya neredeyse 100 lerce kişiyi kontrol etmesi? Bu basit bir kopyalamayla açıklanacak bir durum değil.
Kontrol işini kuklanın yapıp yapmadığı belli değil. Önce kafes oluşuyor, sonra dan insanlar kontrol edilmeye başlıyor. Parazit tekniğini Doflamingo'nun kendi yapıyor olabilir. 10 yıl önce yaptığı şeyin, aynısını yapıyor sadece. Abartılacak bir durum yok. Görüntü olayı da Den Den Mushi ile alakalıdır muhtemelen.

alttakilerin sanki dofdan kontrolü gitmiş gibi geldi bana.üstelik daha öncede o teknikle meteorları savusturmustu.yani o çizgisel sey kalkan gibi birsey degilmi ? ben öyle algıladım.ha dediginde olabilir.ama ben o teknigi bir savunma mekanizması gibi düşündüm,bartonun kalkanı gibi.:good:
Law'u tuttuğu tekniğin aynısınu yapıyor.

Önceki sayfada bir baba kızına saldırıyor. Biride arkadaşına saldırıyor. Askerde İshoya saldıracakmış gibi İshoda gücüyle etkisiz hale getirmiş askerleri böyle algıladım ben

Kontrol işini kuklanın yapıp yapmadığı belli değil. Önce kafes oluşuyor, sonra dan insanlar kontrol edilmeye başlıyor. Parazit tekniğini Doflamingo'nun kendi yapıyor olabilir. 10 yıl önce yaptığı şeyin, aynısını yapıyor sadece. Abartılacak bir durum yok. Görüntü olayı da Den Den Mushi ile alakalıdır muhtemelen.
Kontrol işini yapması değil olay. Olay Dof el kontrolü olmadan hareket etmesi. Bunu ben canlı olabileceğine bağlıyorum ki Dof un yaptığının aynısı belirli zamanlar yapıp belirli zamanlar yapmaması yine canlı olma ihtimali doğurur. Ben kesin birşey demiyorum fakat Kuş kafesi olayında da diğer olaylarda da Dof bir kere ip konut verdikten sonra o komuta ip uyuyorsa bu normal bir ip olmadığı anlamına gelir...

Law'u tuttuğu tekniğin aynısınu yapıyor.

burda bu sayıdaki seyle aynı teknigi kullanıyor.orda bariyer gibi bir sey var.

senin dedigin lawı tuttugu hiç bir karede ise bu sayıdaki gibi ekstra bir çizim yapmamıs e.oda ;) yani onları yere mıhlamıssa bile,o gücü nasıl birseyse koruma saglıyor isshoya benim gördügüm bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık