Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 745: Kuş Kafesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kanımca neredeyse hiç tahmin edilmeyen isimler dillendirilecek. Aklımda birkaç isim var ama pekala yanılıyor da olabilirim. Bekleyip görelim.
Lakin söylenecek bu isimler Sapık Velet ile bağlantılı olacak gibime geliyor.

Saboyu Luffy saraya baskın yaptığında "Ozaman Arenada dövüşen kim" diye bağırmıştı. Adamlarına bir nevi emir verdi sanki gidin kimmiş neymiş öğrenin diye. Kim olduğunu öğrenmiştir artık diye düşünüyorum. Belki bihaber olduğu tek şey Sabonun mera merayı yemiş olmasıdır. Gerçi artık önemi kalmadı Herkese meydan okudu resmen . Merak ettiğim şey Bu meydan okumaya Fujitora dahil olucakmı.

Çipetpet Banlandı 1 dakika saygı duruşu :tmm:

Amiral'i niye söylesin bizim tayfanın adını söyler adadakileri kukla gibi kullanmayı bırakır böylece amiral olayları bitirmek için bizim tayfaya saldırır gayet güzel bir plan.
Mantıklı ama sonuçta gelecekte kendine tehdit olabilecek bir kişiyi ortadan kaldırma şansı var. Ben olsam kullanırdım.
Kanımca neredeyse hiç tahmin edilmeyen isimlerin dillendirilecek. Aklımda birkaç isim var ama pekala yanılıyor da olabilirim. Bekleyip görelim.
Söyle söyle :/

O değil de bu Kanjuro öyle dandirik biri çıkmayacak gibi.Adamın bir adını duyduk bir de gölgesini gördük.Hoş sonradan o gölgeyi değiştirmiş Oda.Sır gibi saklıyor adamı.Ciddi ciddi Gaban çıkar mı acep.Gaban eziklere nasıl yakalanır sorusu akla geliyor burada tabi.Ama diğer yandan adamı neredeyse unuttuk ve Oda ters köşe seviyor.Rayleigh'te olduğu gibi hiç beklemediğimiz yerden böyle bir efsaneyi çıkarırsa hoş olur.Bakalım.

O değil de bu Kanjuro öyle dandirik biri çıkmayacak gibi.Adamın bir adını duyduk bir de gölgesini gördük.Hoş sonradan o gölgeyi değiştirmiş Oda.Sır gibi saklıyor adamı.Ciddi ciddi Gaban çıkar mı acep.Gaban eziklere nasıl yakalanır sorusu akla geliyor burada tabi.Ama diğer yandan adamı neredeyse unuttuk ve Oda ters köşe seviyor.Rayleigh'te olduğu gibi hiç beklemediğimiz yerden böyle bir efsaneyi çıkarırsa hoş olur.Bakalım.
Kanjuro benimde aklımı karıştıran birisi öyle tayfanın sürekli karşısına cıkan ezik prensesler gibi olmucaktır,sonuçta shogun mevkisi en güçlü olana veriliyordur vano bu yönden diğer ülkelerden ayrılıyor yoksa direk derdim vano'nun ezilen prensi falandır diye.

Eğer Luffy Dof'u alacaksa Fuji ne yapacak orada. Çekip gidemez halkta gözünün önünde katlediliyor. Oturup Luffy'nin işi halletmesini beklemez.

Bir de ben yonko alacak seviyeye çıkması icin daha en az 2 arc var diye düşünüyorum.
Arc olarak degil de direk zaman olarak söylesek daha iyi olur. Bu şekilde devam ederse bu arc iki seneyi bulacak gibi. Ya da shabondy gibi bi kac aylık kısa arclar da olabilir. Biz en iyisi 4 sene falan var diyelim. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık