Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 744: Devrim Ordusu Kurmay Başkanı

Kus kafesi diyince aklima ilk gelen şey doflamingonun iplerle odayi cikilmaz hale getirip odadaki herkese karsi dovusecegiydi.O odada bir katliyam olabilir.

Pica muhtemelen sarayı kapatacak yada adayı Dof tüm adayı kontrol altına alacak parazit gibi ama bunda adayı yada sarayı iplerle kuşatıp çıkışı engelleyecek ve herkes birbirine saldıracak.
Ada çok büyük olurda muhtemelen saraya yapacak.
Salladım.

Oha for.

Dragon nickli kardeşim,abim yorumlarını 2 seneyi aşkın süredir takip ediyorum.Sen hep böyle yorum yap olur mu :D Aranıza bu arada yeni katıldım.
aramıza hosgeldin.yorumun için tesekkür ederim.son olarak smiley sayısını 4ü gecme en son kural 3 tü degiştimi bilmiyorum,ban yemeyesin :D

@Dragon

Çok kullandığın için gözüme batıyor: "herkez" değil "herkes" olacak :D
2 tanesi kacmıs,birini normal yazmısım,sanırım feritte uyarmıstı beni,huy cıkar can cıkmaz demişler :oleyo2: seni kırmayıp düzelttim herkezi :D

90 sayfaya yakın yorum okudum lakin kimse silah ticareti ve bunun Kaido ile olan bağlantısından bahsetmemiş.
İlginç bir durum.

polo

bu bölümde benim dikkatimi çeken özellik grandline a girişe benzer bir dressrosa arc ı kurgusu. yine ortada bir kardeş var ve yine luffy den bariz şekilde güçlü. benim düşüncem sabo luffy nin baya bir üzerinde şu an hatta bana göre arabasta arc daki luffy ace farkı kadar. çünkü sabo hakiyi luffy gibi iki sene önce öğrenmiş birine benzemiyor bayadır kullanan biri anlaşılan ki devrim ordusundaki mevkisi de bunun göstergesi bence. ayrıca sabodan ortaya çıkışında da olduğu gibi hala nefret ediyorum ama yerin dibine sokmaya da gerek yok adamı. bariz bir şekilde hakide usta doruki high level o da ortada. beklentimiz burada luffy nin dofu indirmesi e luffy kardeşlerden en zayıfıydı ki hâlâ öyle. bu adam meyvesiyle birlikte bence tam bir amiral dengi. ayrıca arc ilerledikçe ve ortalık karıştıkça adadaki amirali de bizimkilerden uzakta tutacak adam sabo. eğer dofu indirirse luffy bunun o kadar kolay olacağını zannetmiyorum. çünkü dofun marine hq da ve mf de olan tavırları en az bir yonkou 2. tümen komutanı kadar güçlü olduğu izlenimini veriyor.

neyse yine güç konusunda bir hayal kırıklığı olacak gibi benim için . 2 yıl sonra her yeri kırıp dökmesini beklediğim tayfa şu an küçüldü bir anda gözümde. bence 2 yılın avantajı tayfayı bütün halinde düşünürsek 2. kizaru vakası yaşamayacak olmaları. rayleigh in dediği gibi zirveye çıkmak odanın da sinyalini verdiği üzere bir 8-10 yıl daha sürecek gibi.

Caribou işte, neyini konuşalım ki? E. Oda sama, Caribou'yu bağlayacak devrim ordusuna. :D
Kaido silah üretir Doflamingo'ya satar. Doflamingo aldığı silahlara karşılık olarak Kaido'ya smile şeytan meyvesi verir. Sonuç ne;
Kaido aldığı meyveler sayesinde günden güne güçlenir aynı şekilde silah sevkiyatının yapıldığı ülkelerde büyük oranda zayıflama olur. Bundan kim kârlı çıkar, Sadece Kaido.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık