Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 744: Devrim Ordusu Kurmay Başkanı

@Smoker, atlayarak gidiyorsun bence Sabo'nun arenadakileri tokatlamaya çalışması en az 5 en fazla 10 sayıyı o kavgaya ayırmak demek olur bizim için iyi olurdu tabi ki ama Mangaka'nın bunu istemediği bariz orta da bir anda Sabo'yu öne sürüp Burgless ve Diamente'yi alaşağı etmesi Arc'ın uzaması demek oluyor ki zaten yeterince uzadı. Amirallerin meyve güçleri arenadakileri silebilecek güçte ama Mera Merasız Sabo sadece kaba kuvvetle işi bitirmesi gerekiyor buda uzun bir süreç olduğu içindir.
Üstteki yorumlarımdan bahsettiğim gibi Devrim yapacaksan WG kadar güçlü bir oluşumun olması gerekiyor Dragon'da Sabo'nun da Amirali yenmesi değil lakin Mera Mera ile Amiral seviyesinde olması abes kaçmaz.
Bu adam meyvesiz haki ve kaba kuvvetle orada adamları tokatlayıp işi bitiremiyorsa, meyveyi alınca bi amirale denk gitmesi ne kadar mantıklı olur? Sadece meyvenin verdiği avantajla biraz karşılık verir o kadar, daha sonra yenilir direk. En fazla 1-2 saat oyalar bi amirali o da meyve hakimiyetini falan en üst seviyeye taşıyınca. Ace'de de vardı bi meyveyle olmuyor, amirallerinde sadece meyvelerinden o seviyede olduğunu düşünmekte haksızlık olur.

sabonun başka bişeyini nasıl görmedin hocam adam çevik hızlı hızı ise muazzam adam balıgın üstünden bugress daha kolunu sallamaya başlamadan karşında belirip saldırısıyla zırhını tek hamlede parçalıyor

peki sorsam daha iyi olur sabo bugresin saldırısını karşılamak için yaptıgı teknik bugress atağa geçmeden yapsaydı bugresse ne olurdu acaba

sabon hızı muazzam derecede
Sabo'dan daha hızlı ve çevik olan bir sürü karakter sayabilirim sana. Bu onları Amiral seviyesi mi yapıyor? Adam arena parçaladı ve Devrim Ordusu'nun bir bölümünde 2. adam olduğu için, direkt Amiral seviyesine çıkıverdi. Dragon demek ki Sabo'nun Doflamingo'yu falan yenebileceğine güveniyor ki, yanında iki kişiyle oraya göndermiş. Fakat tesadüfe bak ki, Teach de kendi adamı Burgess'a güvenip oraya tek göndermiş. Fakat her ne hikmetse Burgess ezik, Sabo Amiral seviyesi oluyor. Sadece azıcık tarafsız yorum istiyorum, hepsi bu.

Doğru, unutmuşum. Ace ve Kuzan başabaş dövüşüyordu. Haklısın, ronin. Dediğin doğru olmasa, Kuzan'ın denk dövüştüğü adam nasıl Ace'e tek atacaktı ki?
Şmdi farkettim de ace yi kazayla amiral seviyesine çıkarmışım.bunun için özür.ama herhalde aokiji ile meyve güçlerinin eşit olduğu konusunda hak verirsin.hem ace de jimbei ye denkti.jimbei tek yemedi bildiğim kadarıyla.biraz direndi.zaten ölme sebebi kardeşini korumak değilmiydi?
sabo da ace de olmayan haki ve deneyim var.birde meyveyi aldı.zaten gücü ace nin iki yıl sonra olabileceğinden daha güçlüdür.(dragon buna bir sürü teknik öğretmiş ama ace ye beyazsakalın birşey öğrettiğini fazla sanmıyorum.) bu adam amiral seviyesinde değil de hangi seviyede?

Roronoa Zoro

Hız olayı bitirmiyor arkadaşlar, Wb hızlı mıydı? Yok ne hızlısı en hantal karakterlerden ( Güçlü adamlara göre ) . Sabo'ya muazzam hızlı denmiş meyveyi yemeden önce bir Burgess'in zırhı kırıp geçtiği sahne var. Hız konusunda herifler ' Soru ' yapıyor saniyede kaç kere ( Mf de gördük ) . Sabo hız konusunda onlardan geri olmasada ilerdede değil, muazzam hızlı diyip olayın içinden çıkmayalım. Ace Akaiunu'dan hızlıydıda ne oldu?

Sabo güç konusunda İvankov ve Kuma'yı katlar diyorum, koramirallerinde ötesindedir bir kaç istisna dışında.ett
ronin @

Jinbei daha fazla dayanmasının sebebi hamleyi önden engellemesi, Ace luffy i korumak için arkadan siper etti kendini. Jinbe de aynı hamleyi yese tek yiyecekki zaten Akaiunu'dan aldığı ikinci darbede yere inecekti Crocodile kum meyvesiyle kurtarmasa. Ace'te ilk çarpışmada tek yapıyor Akaiunu'dan kendini siper ettiğinde tek yiyor, karşılaşmanın galibi her türlü Magma > Ateş olayından Akaiunu ama o kadar kısa sürmeyebilirdi.

Alpamis

Şimdi Devrimcilerin 2.adamı denmiş sabo için ama Smoker'ın dediği gib herhangi bir bölümün 2.adamı olabilir net bilgimiz yok.Dragon'nun sistemini de görmedik.Yani Sabo'nun üstünde 2-3 adamı vardır.Devrimci oluşumu Sabo'dan öncede vardı bu yüzden bilmediğimiz kişilerde çıkabilir.

Şmdi farkettim de ace yi kazayla amiral seviyesine çıkarmışım.bunun için özür.ama herhalde aokiji ile meyve güçlerinin eşit olduğu konusunda hak verirsin.hem ace de jimbei ye denkti.jimbei tek yemedi bildiğim kadarıyla.biraz direndi.zaten ölme sebebi kardeşini korumak değilmiydi?
sabo da ace de olmayan haki ve deneyim var.birde meyveyi aldı.zaten gücü ace nin iki yıl sonra olabileceğinden daha güçlüdür.(dragon buna bir sürü teknik öğretmiş ama ace ye beyazsakalın birşey öğrettiğini fazla sanmıyorum.) bu adam amiral seviyesinde değil de hangi seviyede?
Meyve güçlerinin eşit olması, onları da eşit güçte yapmaz. Kuzan meyvesini kapatıp tekme tokat dalsa, yine yener Ace'i. Smoker ve Ace'in meyveleri de eşitti, fakat Ace Smoker'dan daha güçlüydü. Tamamen aynı durum. İmza saldırısı ile şu ezik Burgess'ın iki yıl önceki haline tek atamayan adamı, Amiral'e denk görmek çok ilginç gerçekten. Ace, Sakazuki karşısında normal bir insandan farksızdı. Yani aldığı her darbede ya delinecek, ya da kolunu bacağını kaybedecekti.

Sen "Sabo bir Amiral ile dövüşür ve yener" mi , "Sabo bir Amiral ile kafa kafaya günlerce savaşır, zorla da olsa alır" mı , "Sabo bir Amiral'i oyalar, ama yenilir" mi demek istiyorsun. Şu kısmı bir netleştirelim, ona göre cevap vereyim sana.

Meyve güçlerinin eşit olması, onları da eşit güçte yapmaz. Kuzan meyvesini kapatıp tekme tokat dalsa, yine yener Ace'i. Smoker ve Ace'in meyveleri de eşitti, fakat Ace Smoker'dan daha güçlüydü. Tamamen aynı durum. İmza saldırısı ile şu ezik Burgess'ın iki yıl önceki haline tek atamayan adamı, Amiral'e denk görmek çok ilginç gerçekten. Ace, Sakazuki karşısında normal bir insandan farksızdı. Yani aldığı her darbede ya delinecek, ya da kolunu bacağını kaybedecekti.

Sen "Sabo bir Amiral ile dövüşür ve yener" mi , "Sabo bir Amiral ile kafa kafaya günlerce savaşır, zorla da olsa alır" mı , "Sabo bir Amiral'i oyalar, ama yenilir" mi demek istiyorsun. Şu kısmı bir netleştirelim, ona göre cevap vereyim sana.
ilk olarak ben meyve güçleri eşit dedim.bunu özellikle dedim çünkü senin ilk paragrafta yazdıklarını zaten kabul ediyorum.
ikinci olarak ikinci şıkkı seçiyorum. çünkü jimbei ve ivankov da akainu yu oyalayabildiler marinefordda.

İmza saldırısı demek en güçlü saldırısı demek değil ki.Ace'in en güçlü saldırısı entei'di ve onunla vurulsaydı Burgess çoktan ölmüştü.Hatırladığım kadarıyla da Wb Akaiunu'nun magmasını üfleyip söndürdü ama sonra o magma tarafından göğsü delindi ve yüzünün yarısını kaybetti.Sadece bir saldırıyla Ace'i küçük görmek mantıksız bence.

ilk olarak ben meyve güçleri eşit dedim.bunu özellikle dedim çünkü senin ilk paragrafta yazdıklarını zaten kabul ediyorum.
ikinci olarak ikinci şıkkı seçiyorum. çünkü jimbei ve ivankov da akainu yu oyalayabildiler marinefordda.
Bence meyve konusunda hatalısın.Meyve güçleri eşit değil Ace'in Mera Mera No Mi'si bariz daha üstün.

Gariban Burgess Kime ne ettiki adamın üstüne bu kadar gidiyosunuz.Burgess Sabo Dimante Barto bunlar birbirleri ile kafa kafaya dövüşmediler bile. E. Odanın Belirgin olan tek Kim kimden güçlü kıstası Kafa kafaya dövüştürmesi değilmiydi. Yenilen gücsüz yenen ondan güçlüdür.
Çıkan her karakteri serinin en tepe güçleri ile denkleştirmek çok mantıksız. Gelen geçen her karakter amiralle denk olsaydı ortalıkda 4 Yonkoudan fazla güçlü insan olurdu. Serinin Baba isimleri Yonkoular Amiraller sonra Shubukailer. Birde Devrim ordusu Lideri Dragon var ki gücü hakkında bilgi yok. Ama çalışanlarına bakılıcak olursa En az Bir Amiral seiyesinde çıkıcağı kesin gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık