Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 744: Devrim Ordusu Kurmay Başkanı

Bölüme dair yorumlanacak bişey kalmamış.Sabo bence gayet rahat bir amiral seviyesinde vede seride şuan kullanıan haki teknikleri konusunda en elit teknikği Sabo kullandı.Bakalım arc sonunda Luffy nin haki tekniği konusunda ne kadar ilerlemiş.
Sabo nun ejder nefesi tekniği adamı çok elit gösterdi, hayran kaldım :a:

Edit:Aklıam gelmişken doff un bahsettiği bridcage tekniği konusunda @Dragonla hem fikirim

Sabo reisten umutluyum kyros dofiliyi oldurememis ailece yastayız:D

Umudumuzu sabo reise bagladık o halledecek inşallah dofiliyi:D:D

duval

2. buggy vakası oldu mu şimdi bizim sümüklü usopp a adamlar GOD USOPP bile dedi ya :(

Sabonun meyveyi direk yemesi ilginç oldu.Hiç beklemedi aldığı gibi de çaktı hikeni. Fujitora sabo ile eşleşecek diye düşünüyorum.

Ayrıca zorodan bu arc ümidimi kestim. Kaleden çıkana kadar dressrosa kurtulur.

Dof olayına gelince dof fanı olsam cidden üzülürdüm.Bu saatten sonra kuş kafesi değil hayvanat bahçesi yapsa yine farketmez bence. Adamın kafası kopmuş yerde konuşuyor.O konuşurken biri gelip futbol topu misali kafasına bir gömse bütün ülkede kafasını arar artık.

Kyros hayvanın teki.Utanmasa tombstone çekecekti buffaloya.

Law'a olan bütün sempatim de gitti nedense. Kız gibi niye trip atıyosun.Bırak kurtarsın işte luffy seni.Dofla kapışırken kendi diyordu d fırtınası falan diye.Dofun kafayı uçurmuşlar hala fabrikayı yıkıp kaiodunun dofu yenmesini düşünüyor.

Monkey :D Luffy

meyveyi karasakal yada burgess yeseydi daha az üzülürdüm sabo bari yürüsün ordan ama bana şu gibi geliyor oda ace i ezdi gibi bir kanı varya eğer ace yaşasaydı bu sabodan bile daha azman bir karakter olurdu buna %100 emininm
bircage daha önce paylaşılmıştı daha sonradan su kanalları gibi bir şey yapılmış onunla alakalı bir şey olacak tahminimce saray kapanacak dof düşene kadar kimse karışamayacak olaya tabi ki dofu dövüp günü kurtarmak Luffye düşüyor
İçerde Kyros,law,riku diğerleri ile karışık vs atabilir
Ussop dingili gene boyundan büyüdü adam yeni dünyada korkulacak büyüklükte dost edindi bu dostlar yonkou devirmede etkili olabilir ussop dressrosayı yıkın emri verdi artı dressrosadan sonra ussop un ödül coşabilir:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık