Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 743: Dressrosa Sallanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu 65 saufa tartışılmış.Diğer bölümlerin yorumlarına baktımda,rekor kırılmış :)
Eee tek bölümde arc ın ve serinin en baba kötülerinden birinin kafasnı kopartıp, gizli kahraman Sabonun bi anda arenayı parçalamasını koyarsan yorumların önü alınamaz tabi :D ama 3-5 bölüm içinde daha çok ses getiricek olaylar olucak gibime geliyor.

Fuji meyveye çöker çökerse de cobynin o meyveyi yemesi kaçınılmaz olur bana göre ki luffy meyvenin akıbetini soruştururken karşısına coby tekrar çıkarsa o meyveyle luffynin gönlüde rahatlar.durumun bu şekilde olmasını istiyorum ben o meyveyi zaten bi saboya bide cobye yakıştırıyorum.sabo zaten yeterince güçlü gibi gözüküyor.dragon salmı ş zaten adamı rahat sabo ama en fazla cobynin böyle bir güce ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.düşünsenize coby o meyveyle denizleri koruyor falan luffy için de çok anmamlı olmaz mıydı

3000 dövüşü kazanmış bir gladyatör kılıcını boşa sallasa anlardı muhtemelen.
Adamda zaten haki varsa hızda varsa aynı şekilde aokijinin kafasını da alırdı.Logia olmuş ne yazar :/ Doflamingo vs Law bile baya sürdü.Doflamingo ve kyros arasındaki fark o dövüşten bile fazlaysa kyros gizli yonkouymuş haberimiz yokmuş.Ah oda ah satışların düşer inşallah :beli:

Bence amiral seviyesi

Bu fikre Doffy olayıyla değil,3000 dövüş kazanmış muhabbetinin geçtiği zaman kapılmıştı,bir de bu adamı Wiperla kyaslayanlar var ki onların fikirlerine hiç katılmıyorum,çünkü Wiper'ın durumuyla,bu adamın durumu çok farklı,Wiper hakkında hiç 3000 dövüş kazandı muhabbeti geçti mi?Ya da Pell hakkında
Amiral seviyesi olabilir, olmasa da yakındır bence de lakin Dof ve tek olayı bu seride olamaz:cool: Dof usta bu amiral değil ama ona yakın.

Bende senin gibi düşünüyordum ama şu var ne dersin bilmem de.
Coby zaten Helmeppodan güçlü.Bu adam birde bu meyveden power up alırsa aradaki fark devasa olur. Coby ile Luffy denk dövüşüp;Zoro helmeppoyu kolaylıkla biçerse ben ne anladım o işten.

En güzeli Coby'nin Garp gibi meyvesiz takılmasıdır diye düşünüyorum. Zaten Coby yumrukla dövüşüyor ters kaçabilir bu tip bir meyve.
Coby hiç bir zaman Luffy'nin seviyesine erişemez dostum.Coby amiral olduğunda Luffy KK olmuş olur zaten.

Senin dediğin gibi olursa Coby,Luffy'den daha potansiyelli demek olur ki bu da OP'nin güç dengesine zıt bir durum olur bence.

Bende senin gibi düşünüyordum ama şu var ne dersin bilmem de.
Coby zaten Helmeppodan güçlü.Bu adam birde bu meyveden power up alırsa aradaki fark devasa olur. Coby ile Luffy denk dövüşüp;Zoro helmeppoyu kolaylıkla biçerse ben ne anladım o işten.

En güzeli Coby'nin Garp gibi meyvesiz takılmasıdır diye düşünüyorum. Zaten Coby yumrukla dövüşüyor ters kaçabilir bu tip bir meyve.
valla ne diyim helmeppoyu hiç düşünmemiştim.zaten ne cobyi ne de helmeppoyu luffy ve zoroya rakip olarak görmüyorum keza coby ve helmeppo da öyle görmüyordur diye düşünüyorum.garp gibi takılması da iyi olur du ama bu meyve en çok luffy için anlamlı ve gönül rahatlığıyla cobye verebilir.ayrıca garp için güzel süpriz olurdu.kısacası coby e verse çok hikaye çıkar bu işten.en azından ben çok sevinirim.söylediğim hikaye gibi olursa da çok anlamlı olur bence.

Zoro daha önce Luffy'e kendine çok güçlü bir rakip kazandın diye boşu boşuna demedi bence

Lakin,gelişim hızı ile potansiyel aynı şey değil
Bilemiyorum dostum,senin demek istediğini anladım ama Luffy bu yaşta dünyanın sayılı korsanlarından birisi olduysa bunu inanılmaz gelişim hızına borçlu diye düşünüyorum.Bana göre potansiyel aynı zamanda gelişim hızıyla da doğru orantılıdır.Sen Coby'nin kendi sınırına Luffy'den daha hızlı ulaşabileceği ihtimalini düşünüyorsun yanlış anlamadıysam değil mi?

Coby'nin serideki büyük potansiyelli kişilerden birisi olduğunu biliyorum ve amiral de olacaktır kesinlikle ama söylediğim gibi,Luffy'yi yakalayabileceğini sanmıyorum.Bana göre daima Luffy'nin bir adım gerisinde kalacaktır.

Coby daha kaptan la.O amiral olduğunda Luffy kkliğe ulaşmış,devrimi gerçekleştirmiş olur :D Rakip olamaz yani hiçbir zaman Luffy'e.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık