Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 742: Hep Yanında Olacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rüyamda sanjiler big momdan kaçamıyolardı ve adaya geri dönüyorlardı big momda adaya inmişti sanjilerin peşinden tayfasıyla birlikte hadi hayırlısı :D

bir kaç hafta süper bölümler okuyacağız gibi geliyor bana.
Artık bi zahmet çıkarsın:artiz: Artık kaçacak yeri de kalmadı, nereyi gösterse şenlik olacak:flaugh:
Rüyamda sanjiler big momdan kaçamıyolardı ve adaya geri dönüyorlardı big momda adaya inmişti sanjilerin peşinden tayfasıyla birlikte hadi hayırlısı :D
Biz niye göremiyok bu rüyalardan anlamadım ki:artiz:
Oda göstermez bize Big Mom'u bu arc göstermez diyecem de Saboyu sundu önümüze onun için gösterebilir de rakip yok ki ablamıza o gelirse hepsi gelmiş olacak, ortada adam kalmaz o zaman da:D

Artık bi zahmet çıkarsın:artiz: Artık kaçacak yeri de kalmadı, nereyi gösterse şenlik olacak:flaugh:

Biz niye göremiyok bu rüyalardan anlamadım ki:artiz:
Oda göstermez bize Big Mom'u bu arc göstermez diyecem de Saboyu sundu önümüze onun için gösterebilir de rakip yok ki ablamıza o gelirse hepsi gelmiş olacak, ortada adam kalmaz o zaman da:D
Bir umut işte diğer amiralde gelse mumkun olabilir belki :d

Oda Marineford'da karambole getirdi olayları harcadı biraz yonkouluk karizmasını gerçi Shans gelince topladı sayılır. Kaido veya Big Mom'la yonkou farkını belli edecek gibime geliyor 1-2 arc içinde

Usopp'un Sugar ile dövüşü gösterilmedi mangada. Alttaki üç karede Perona ile olan dövüşünde kullandığı şeyler var. 10 T çekiç, böcekler ve o yapışkan madde. Yukarıdaki büyük manga karesindede o yapışkan maddeye sarılmış. Yerde böcek ölüleri var ve arkada 10 T'luk çekiç duruyor.

Yani bir dövüş gerçekleşmiş. Belki gösterilir ilerde Flashback olarak.

Edit: Şimdi fark ettim. 10 Tonluk çekicini 100 Ton yapmış. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık