Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 734: Rommel'in Kasırgası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o degilde ortada ne hakubanın sınırı var ne teknigi kontrol edip etmedigi belli.ne zoronun tam gücünü gördük ama millet yemeyip içmeyip mıçmayıp vs konusu acmıs :D

http://forums.mangafox.me/threads/496304-Zoro-Vs-Hakuba

tamam bende zoronun potansiyeli fazladır dedim ve fanlıkla yenerde dedim ama neye göre acılmıs bu vs konusu :flaugh:

birde acılıs iki cümle safa görse sinir krizi geçirirdi :flaugh:
Arkadaş er yada geç bu olacaktı deyip konuyu açma zorunluluğunda hissetmiş kendini. :)

o sıralı cümleler dizisinden bu anlamımı cıkardın :ehe: ama şöyle söyliyeyim; eger tesadüf yoksa ve ortada bir kurgu varsa,rikunun soyundan birinin hasırsapkalı luffye hizmet etme ihtimali yüksek ;)
Robin&Franky bağlamında düşündüğümüzde sonuç olarak Franky tayfaya katılmıştı. :hoo:

Riku'nun soyundan biri değil komple yedi ceddi hizmetinde olacak hasır şapkaların.
Başlarındaki Dofly tiranını indiriyorlar sonuçta. :D

Dof hazır her şeyden habersizken, şöyle ansızın bizimkilerin yaptıklarını duyunca ve Luffy'yi ansızın karşısında görünce ablak bir surat ile ''naniiiiii?'' desin benim için yeter bu arc. :ehe:

Dof hazır her şeyden habersizken, şöyle ansızın bizimkilerin yaptıklarını duyunca ve Luffy'yi ansızın karşısında görünce ablak bir surat ile ''naniiiiii?'' desin benim için yeter bu arc. :ehe:
:alkis:

Zoro vs Hakuba dan önemlisi bizim küçük sapık Momo ile Dof arasındaki bağlantı.Acaba CC nin yaptıgı yapay meyvelerin bir handikapmı var bunu düzeltmek için Vegapunk yapmmı meyve yemiş Momo ya ihtiyaçları olabilir mi

Bu arada aklıma ilginç bir şey takıldı şimdi Sabo hakuba hakkında bilgisi var gibi görünüyor.
Hakuba hakkında açık bilgisi olan tek kurumda marine gibi acaba ajan felan olayları olabilir mi ? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık