Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 723 Bölüm Yorumları / 724 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslanım Sanji Ellerinden öpüyorum Sanji Heryerinden öpüyorum Heryerinden Sanji
Zoro'nun çok gölgesinde kaldığını düşünüyordum her zaman ama bu adam sırf bu çıkışları için bile fanı olunacak adam
Önce arabasta'da sonra İmpel down'dan kaçarken Vergo'yu durdururken Hep şaşırtıyor beni:eek:

Aslanım Sanji Ellerinden öpüyorum Sanji Heryerinden öpüyorum Heryerinden Sanji
Zoro'nun çok gölgesinde kaldığını düşünüyordum her zaman ama bu adam sırf bu çıkışları için bile fanı olunacak adam
Önce arabasta'da sonra İmpel down'dan kaçarken Vergo'yu durdururken Hep şaşırtıyor beni:eek:
Punk Hazard.

arabastadada günü kurtarmıstı sanji,yine bir seyler basarıcak sanki :D

isshonun gücü graviton ve bluenote stinger gibi dedim aynen öyle cıktı,meteor falan yohtur ;)

doflamingo shicbukaiyse,lawda öyle,öyle görünüyorki,issho olmasa law denk dövüsebilcekmiş doflamingoya karsı,yenilse bile arada cok fark yok.

üstelik japoncadan anlamadıgım :D ama tahmin ettigim kadarıyla yer cekimini yöneten issho ama,room içinde tüm yönetim lawa geciyor ve kendini kayayla yer degiştirdi.

doflamingoya bu bölüm gelen çifte kapaktan sonra,luffyden çifte elephant gattling bekler oldum :artiz:

bölümde law ve sanji sekillerini yaptılar,önümüzdeki sayılara bakalım.:flaugh:
Cidden Elephant gatlingin Dof'a isabet edeceğini düşünüyor musun? Ya da şöyle söyliyim. Cidden Dof'un böle bir saldırıyı alacağını düşünüyor musun?

Olması gerektiği gibi gelişiyor bence olaylar.Law akıllı adam karşı koymadı ölümcül saldırılardan kaçtı ve yenilgiyi kabullendi.Zaten ikisine karşı kaybedeceği bir dövüşte rakibi daha fazla tahrik edip saldırmadı,kaybetmiş gözükerek Cc kozuyla sıvıştı.Lawın planı hakkındaki yorumum bu şekilde.

Sanji yine o cafcaflı girişlerinden birini yaptı :) Tabii yine Kumaya attığı tekmenin bir benzeri gibi oldu anladığım kadarıyla.Bu sefer arada o kadar uçurum yok ayağını tutacak falan değil ama Dof sırf kendi fiziksel gücüyle bile etkilenmediğini gösterdi bence.Bakalım haftaya Lawın planı nasıl devam edecek ? Çünkü tayfanın tek dayanağı şu an Law ve Cc kozu.Ha birde coup de vent var Sunnyde ;)

Doflamingo bildiğin sevindi Sanjinin gelmesine. Adamları için problem olabilecek birisiyken kendisi için pekte zorlanmayacağı birisi. zoro gelse daha mutlu olurdu. :oleyo2:

Zoro bu arc da monet gibi çöp birini halledip bütün arc boş boş oturmaz umarım.

Sanji fanı değilim ama sanjiyi yerden yere vurdu bütün forum. Sanji kardeşş şu dofun bacağını kır eline ver de görsün bütün forum :oleyo2:

Yalnız Sanjinin Dofun gözlüklerinde gözükmesi şahane olmuş :cool: Adam sanjinin geldiğini göre göre pis pis sırıtmaya devam ediyor :D Gücünü test etmek eğlendiriyor adamı ve o yüzden saldırıyı karşıladı.Aynı Cp9'daki eleman gibi anladı sanırım Sanjinin ne kadar güçlü olduğunu ve o yüzden öyle konuştu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık