Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 712 Bölüm Yorumu / 713 Teori

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında şöyle olabilir, Law ve Luffy ikilisi Doflamingo'ya dalarlar. Ardından kısa süre sonra bir One Piece klasiği olarak Luffy başına saçma sapan işler alır (uzaklara uçar, bir yere sıkışır gibi), sonrasında teke tekte Doflamingo Law'ı yener. Tam işini bitirecekken Luffy geri döner ve alır götürür oradan dövüşü. Böyle bir şey görürsek şaşırmamak lazım bence :D.

Aynen buda olabilir denıze falan düşebilir saftirik ana karakterimiz :D Amiral ne halt yiyicek onu merak etmıyor değilim. Kim tutucak amirali ki bu olaylar gerçekleşcek

gok408

Artık One Oiece iman gücüü görmek istemiyoruz:)
Luffy'nin oraya geleceğini zannetmiyorum.O arenada stress attıyor.:)
Tamk aksi Dof alayını esir alır ve arenaya gider ordan devam ederler.

Law, Doflamingo'dan temiz bir dayak yer. Sonrasında biri gelip kurtarır. Luffy de tek başına Doflamingo'yu indirir.

Violet de Dof gibi "fufufu" şeklinde mi gülüyor? Herhalde şimdiye kadar normal insanlardan farklı bir gülüş stiline sahip olup da aynı şekilde gülen iki kişi görmemiştik.

tek tek alıntı yapamayacagım.arkadaslar dof kaidoudan korkuyor.bir insandan neden korkarsın, gücü kendisini astıgı için degilmi ? biz doflamingonun amiralleri dövdügünümü gördük ? doflamingoyu daha kimse sallamazken adamı önemseyip 1 küsür sene önce konu actım ben.

ama kurgu degişmiyor.e.oda makul adam,kubo gibi gazman,kishi gibi troll degil.yeni dünyaya tayfayı 2 yıl bekletip öyle soktu.ama o iki yılda bizimkiler gelip bir yonkoya dalsalardı sacma olurdu,ee sıradan bir yeni dünya kaptanıda bizim tayfayada lawada ezik kalır.

adam doflamingoyu müthis bir kurguya soktu.dofun gücü baglantıları.ben CIA den olsam ve her yerle baglantım olsa babamda ban ki moon olsa,bana dünyanın en güçlüsümü diyecekler,gelir bir tane agır sıklet boks sampiyonu agzımı burnumu dagıtır.dofun durumuda bu.

görmüyormusunuz adam cesar gibi bir ezik için tüm wgyi kullandı.neden ? cesar niye bu kadar degerli,kaidouya teslimat yapabilmek için degerli.aksi sav,dof wgyi kullanmıs,bla bla.çünkü yaptıgı plana o kadar güveniyorki,hem lawı harcıyacagını hemde ccyi su an kurtaracagını ve kaidonun işin içine hiç girmiyecegini düsünüyor.

sizce kaidou,dof wgymiş,kendine kami demiş sallarmı ? adamın bir antlasması var.veR smile meyvesini, takıl kafana göre dof diye.doflamingo korkuyor çünkü anlasma bozulursa ve kaidonun hedefi olursa onu kimse koruyamaz.yada gidicek mariejoeda saklanacak.kaidou wbye dalmaya gidiyor,doflamingo kimdir yahu.

akıl var mantık var.doflamingo bir basamak olmasa ve bizimkilere bir power up katmıyacak olsa,nasıl gidip bizimkiler yonko indiricek.nasıl rayleighin dedigini yapıcak luffy, zirveye tırmanıcak.su an doflamingo yeni dünyadaki en önemli güçlerden biri.luffy onu yendiginde, hem wgye mesajını ileticek,hem yonkolara ben geliyorum diyecek.hemde bizde heyecanlanıcagız.

ya adamı bende seviyorum, süper herif keske harcanmasa,ama yaptıkları ve inandıkları hem benmkilerle hemde luffyninkilerle celişiyor :D,o yüzden sopayı yiyecek... hemde teke tek yiyecek.kurguyu iyi süzün.doflamingo wg yi kullandı,ama bu sayede adaya gelen amiralle dövüsmekten kurtuldu.dof gercekten sizin dediginiz kadar güclü olsaydı,kendini bu sekilde amirallere karsı saglama almazdı.akainuda tuzaga düstü,mantıkla cevap verin,sakazuki dof o kadar güçlü olsa tek fujitorayı gönderirmiydi ? adam diyorki git fujitora lawıda,dofuda,luffyide al.tek kötü durum dof onların ötesinde baglantılara sahip.

adamın olayı basit, lawın dedigini lawa yedirdi dof.ya amiraller seni avlıyacak dedi,ellerini kollarını bagladı dof amirallerin,yada kaido yiyecek dedi,ee bunuda lawı tuzaga düsürerek halletti,eger ccyi geri alırsa, her sey planladıgı gibi gidicek.ben lawın kendini feda etmesini ve ceasarı robin ve usoppa emanet etmesini istiyorumki heyecan sürsün. ;)

Beyler bu Dof bir D. kökler daha derine iniyor demesinin sebebi bu bence.D.lere ihanet edip antik krallığın yıkılmasını sağlayan birinin soyundan geliyor olmalı.'Don' Quixote

Dof, Kaido'ya meyve veriyor.Sonuçta iyilik olsun diye beslemiyor bu adamı.Bir bozukluk,bir yan etki olmalı bu meyvede.Bir de PH'de çocuklara verdiği şekeri Linlin'e de veriyor büyük ihtimal.Karı 50 metre olmuş.Şeker olmayınca sinirden kendi adamlarını yiyor.Dof harbi reyizsin be.Adam bizimkiler gibi 1 değil 2 yonkoya kanca atmış.Alttan alttan kuyularını kazıyor.Bu kadar büyük düşünen ve büyük plan yapan biri.Planlarının gerçekleşmesi için daha bilmem ne kadar yolu varken doğal olarak Kaido ile kapışmaktan çekiniyor.Zamanı gelince indireceği,daha doğrusu indirmesi gereken adamdan korkmasının tek sebebi budur.

Şu an bizim tayfada Luffy hariç Kaido'dan korkmayan olmaz.Bir tek o dalmaya kalkar karşılaşsalar.Diğerleri engelleyip kaçmayı düşünür mantıklı olarak.Çünkü her şeyin yeri zamanı var.Şu an be Luffy yonko indirecek güçte ne de bizim tayfa yonko tayfasını indirecek güçte.Dof'un durumda aynen böyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık