Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 711 Bölüm Yorumu / 712 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
beyler yazdıklarınızdan dofun fena gidici oldugunu anladım ama bence bi yolunu bulup kaçıcak gibi geliyo yine çünkü dof schibukailiğinden ayrılmadıysa sadece indire bilirler yoksa ayrılmadıysa adada amiral ve cp 0 var yane biraz zor

Ortada bir katakulli yok bence. Fujitora oraya ilk hedef olarak Doflamingo için gitti. Aokiji bizzat uyardı Smoker'ı çünkü.

Bu haftanın en önemli olayı Robin'in ilk defa ağzı beş karış açık çizilmesidir. One Piece tarihinde bir ilktir!!! :)

Bu haftanın en önemli olayı Robin'in ilk defa ağzı beş karış açık çizilmesidir. One Piece tarihinde bir ilktir!!! :)
Gerçekten çok şaşırdım bende. RAW çıktığında bakarken, ne oluyor acaba bu kadar şaşırtan nedir diye düşünüyordum. Sadece Luffy'nin dedesini gördüğünde ve babasını duyduğunda böyle olmuştu sanırım :D

Gerçekten çok şaşırdım bende. RAW çıktığında bakarken, ne oluyor acaba bu kadar şaşırtan nedir diye düşünüyordum. Sadece Luffy'nin dedesini gördüğünde ve babasını duyduğunda böyle olmuştu sanırım :D
Yanlış hatırlamıyorsam orada bile ağzı yüzü bu şekli almamıştı. Robin her zaman soğuk kanlı, her zaman şaşırsa dahi yarım ağız şaşırırdı. GOda-Sama ne düşünüyor, ne yapmaya çalışıyor bu adam?! Bir Robin mitini gözlerimizin önünde küle mi çeviriyor yoksa!? :)

Yazdiklarin doflamingonun hasir sapkalari kucumsedigi gercegini degistirmez.:bilmem:
ben sana ceviri hatası yoksa,doflamingonun neden öyle söyledigini tutarlı bir sekilde acıklamaya calıstım sadece,ayrıca eger böyle düsündüyse cok yanlıs düsündügünüde ekledim.gel gelelim ceviri hatası olma olasılıgı cok yüksek... çünkü manga 682 sayfa 12 de vergoya; en güvendigi adamına diyorki,lawı biliyorsun ama, asıl hasır sapkaya dikkat et,çünkü o cocukta kral haki var ;) lawdan daha zorlu bir rakip olabilir diye...şimdi bunu diyen birinin, aynı cümleyi kurması mantıksız muhtemelen.hadi law shicbukai bıraktın, ama hasırsapkalara neden dokunmadın cevirisi daha makul bunuda belirteyim.

Hükümet Dof ile anlaşıp Kaido'u devirecek, Akainu Fujitora'ı Law ve Luffy için göndermiş.
Dof Kaido'a tuzak kuruyor.

Şu Law denen bebeyi bir sevemedim gitti. Doflamingo Law'ın ağzını yüzünü kırıp eline verip yollasa ne güzel olur yav.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık