Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 711 Bölüm Yorumu / 712 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amiral dofu yakalıyacak bence aokiji dof için uyarmıştı bunu dikkate alıcaktır denizciler. Fujitoranın yanında 1 2 koramiralde çıkagelebilir.

Gulliver'de bir de bir de düşman bir köy daha vardı acaba bunda da çıkar mı? Ayrıca Gulliver'i çocukken okuyanlara çok sevindim. Bu yaşlarda ders olarak işletilmekden ve işin altına inmekten çok daha iyi. Hele ki sınavından 35 aldığın bir konuysa.

@Sengoku

Onlarda Liliputlar gibi cüceydi yanlış hatırlamıyorsam... Komşu bir adada yaşıyorlardı... Bize gösterilen Dressrosa adasında yalnızca köprüyle adaya bağlı Green Bit var... Sanırım başka bir halk yoktur... Yoksa Oda'da çıkamayacak bu işin içinden... :)

@Sengoku

Onlarda Liliputlar gibi cüceydi yanlış hatırlamıyorsam... Komşu bir adada yaşıyorlardı... Bize gösterilen Dressrosa adasında yalnızca köprüyle adaya bağlı Green Bit var... Sanırım başka bir halk yoktur... Yoksa Oda'da çıkamayacak bu işin içinden... :)
Bahsetmemin sebebi usopp gitsin bunların arasında savaşı bitirsin de daha büyük bir orduya sahip olsun diye söylüyorum :D. En azından bi işe yarar uzun burunlu çirkin şey.

Tüm unlardan benim çıkarımım oyuncak askerin Kyros olduğudur. Dofun genç haline yenilmiş ve bacağını kaybetmiştir. Zaten kimliği bir kaç kişi tarafından bilinirken oyuncağa dönüşürseniz kimse size pekte ne olduğunu farketmez. Rebecca ise olaylari biliyor ancak Doflamingoya karşı bir isyan başlatsa bile onun ülkesinde bunu başaramayacağını biliyor bu yüzden Mera Merayı yiyip güçlü bir savaşçı olarak Dofun karşısına dikilmek istiyor..
çok iyi hazırlamışssın. olabilir diyorum ben

@Sengoku

He heh... Kyaputain Usopp-Sama no Dai Bouken! Hakikaten adam da bir Guliver şansı var... :D Devasa Altın Balığından beri merak ediyorum acaba Kaya'ya daha neler anlattı diye... :) Ama Usopp'un müfrezesini asıl devler oluşturacak... Hele bir Elbaf'ı görsün dünya gözüyle yakışıklı sniper... :)

Gulliver'de bir de bir de düşman bir köy daha vardı acaba bunda da çıkar mı? Ayrıca Gulliver'i çocukken okuyanlara çok sevindim. Bu yaşlarda ders olarak işletilmekden ve işin altına inmekten çok daha iyi. Hele ki sınavından 35 aldığın bir konuysa.
sanmam orada Amerikan iç savaşındaki gibi Kırmızılar - Maviler olayı vardı [ çizgi filmini izledim maalesef ]
Buradaki düşman DoF olduğu için yapmazlar gibime geliyor.:oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık