Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 705 Bölüm Yorumu / 706 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
luffy nin kim oldugu ilk müsabakalarda anlasılmaz lastik gücünü kullanmayacagından ama karasakalın birinci tümen komutanıyla tam güç saldırmak zorunda oldugundan anlasılacak luffy nin yetenegi bence onu yener veya o sırada denizciler saldırır yarım kalır savaş ama luffy kendini gösterir bütün dünyaya yeniden dof bu adadan bişey olmadan çıkar ve kaido ile savaş sırasında aktif olur hatta kaidonun mevkisini bile kapmaya calısabilir belkide kapar luffyler tam yenecekken dof bitirir kaidonun işini momosukeye uyguladıgı teknikle kotrol eder yapay zoan tipleri hatta mera mera bile yapay meyve oldugudan kontrol eder.Meyveyi yiyen tayfanın tanıdıgı veya tayfa üyesini kaido ile savaşta

olaylar olaylar , amiral + koramiral + cp-0 + balto romeo (baya sağlam karaktere benziyor ) ; kinemon reisi büyük ihtimalle paket ettiler.Güzel bölümdü , noluyor bu arc'da :a:

hahahahah ula sanji :D :D

Momonga vs. Zoro filler bölümde olmamış mıydı?

Bir de sabahtan manganın spoiler'ını ararken bir yerde denk geldim, bir adamın yorumuydu galiba, Luffy'nin numarasını (0556) Oda'nın öylesine seçmediğini söylüyordu. İşte 05 Luffy'nin doğum günü 5-6 da japoncada go-mu diye okunuyormuş. Lucy de Ruşi diye telaffuz ediliyormuş da bu da dragon ball'daki amcaya göndermeymiş (kılık değiştirmesi falan da var tabi) Aklıma gelmişken yazayım dedim, belki sitede konusu geçmiştir ama ben yeni gördüm sayılır.

Momonga vs. Zoro filler bölümde olmamış mıydı?

Bir de sabahtan manganın spoiler'ını ararken bir yerde denk geldim, bir adamın yorumuydu galiba, Luffy'nin numarasını (0556) Oda'nın öylesine seçmediğini söylüyordu. İşte 05 Luffy'nin doğum günü 5-6 da japoncada go-mu diye okunuyormuş. Lucy de Ruşi diye telaffuz ediliyormuş da bu da dragon ball'daki amcaya göndermeymiş (kılık değiştirmesi falan da var tabi) Aklıma gelmişken yazayım dedim, belki sitede konusu geçmiştir ama ben yeni gördüm sayılır.
fiiller bölümdü... ama yinde momonga sağlam adamdır bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık