Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 705 Bölüm Yorumu / 706 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haklısın ama WB korsanlarına ne olduğunu şu an bilmiyoruz.
kuja korsanlarını da sanmıyorum ki adalarını bırakıp herhangi bir savaşta luffy için savaşsınlar.
Dragon İvankov ile konuşmasında artık Luffy'nin kendi kararları dolayısıyla sonuçlarına katlanacağı yaştsa olduğunu belirtti.
garp'a şu an bişey diyemeyeceğim çünkü torunu kadar seviği Ace 'de sonradan dahil oldu.
Balıkadam adasında ise bildiğim kadarı ile sadece jimbei var.bir ülkenin tutupta sadece kurtardığı için luffy'e yardım edeceğiini düşünmüyorum.(tamamen kendi düşüncem).
Büyük bir savaşta Shirahoshi'nin Marineford gibi bir savaşta nasıl yararlı olacağını ise aklım almıyor. kısaca WB'nin Marineford savaşındaki 47 müfftefiği gibi korsan tayfalarından bahsediyorum.
Luffy Ace'in kardeşi ve Marineford'da kararlılığıyla Beyazsakal'dan destek bulmuş birisi. Eğer bir yonkou ile olabilecek bir savaştan bahsediyorsak bence WB tayfası elinden geldiğince Luffy'nin yanında yer alır.

Hancock Luffy'nin ardından, Kujalılar da Hancock'un ardından ölüme bile gider. Büyük bir savaşta imkanı olup da Hancock'un Luffy'e yardım etmeyeceğini düşünmüyorum.

Dragon mevzusu biraz karışık. Şimdiye kadar herhalde bir kere Loguetown'da Luffy'e kıyak geçtiğini gördük. Onun dışında her şeyi kendinin başarmasını istiyor gibi. Yani savaşta da kendi başına bırakabilir.

Garp'ın da yonkou savaşında Luffy'nin yanında yer alacağını düşünmüyorum. Garp anca WG ile olası bir savaşta tarafını değiştirebilir, o da belki.

Balıkadam adası tamamen Luffy'e sadık. Kralından halkına hepsi büyük minnet borçlu ve eğer bu minnetlerini göstermek için fırsatları olursa bence sonuna kadar kullanırlar.

Shirahoshi de deniz krallarıyla pekala düşman gemilerini batırabilir. Eğer o silah WG'nin elinde olsaydı WB'nin müttefikleri Marineford'a gelmeden denizin dibini boylarlardı.

Normal bir analiz olmuş Smoker.Normal bir insanın görebileceği mangayı gözüyle okuyan herkesin görebileceği şeyleri yazmışsın.Ancak yorumlara bakıyorum da sanki gizli bir şifre falan çözmüşsün gibi hissettim.
Biraz dikkat eden her okuyucunun farketeceği ayrıntıları yazmış Smoker orda tamamız manganın şifresini çözmemiş hayatın anlamını vermemiş analizinde ama bunu belirtirken bir adam gibi belirtmek var birde senin yaptığın gibi belirtmek var. Daha öncede bu tarz yorumların olmuştu inan kendini antipatik hale getirmekten ve kendine sövdürmekten başka bi getirisi yok sana bunların. Savunduğun şey doğru olsa bile böyle savunduğun sürece hiçbir anlamı kalmıyor. Sitemizin en büyük sorunlarından biridir üslub. Biraz daha düzgün bi üslubla tartışırsak hem adam akıllı muhabbetlerin döndüğü hemde insanların hem tartışırken hemde yorumları okurken zevk aldığı bi forum haline geliriz. Zaten öyle bir ortamımız varda bunu sürekli kılarız yani.

Biraz dikkat eden her okuyucunun farketeceği ayrıntıları yazmış Smoker orda tamamız manganın şifresini çözmemiş hayatın anlamını vermemiş analizinde ama bunu belirtirken bir adam gibi belirtmek var birde senin yaptığın gibi belirtmek var. Daha öncede bu tarz yorumların olmuştu inan kendini antipatik hale getirmekten ve kendine sövdürmekten başka bi getirisi yok sana bunların. Savunduğun şey doğru olsa bile böyle savunduğun sürece hiçbir anlamı kalmıyor. Sitemizin en büyük sorunlarından biridir üslub. Biraz daha düzgün bi üslubla tartışırsak hem adam akıllı muhabbetlerin döndüğü hemde insanların hem tartışırken hemde yorumları okurken zevk aldığı bi forum haline geliriz. Zaten öyle bir ortamımız varda bunu sürekli kılarız yani.
Ben yazdıklarmda herhangi bir üslup sorunu göremiyorum.Zaten analiz içinde kötü falan demedim.Zaten forumda bunları göremeyen adamlar varsa Smoker gayette iyi bir şey yapıyor.Sadece yorumlara dikkat çekmek istedim.3-4 sayfa konu ile alakasız mesajlar var.Yahu ben okumak zorunda mıyım bunları.Burası 705. bölüm yorumu/706 öngörüsü değil mi?

Ben yazdıklarmda herhangi bir üslup sorunu göremiyorum.Zaten analiz içinde kötü falan demedim.Zaten forumda bunları göremeyen adamlar varsa Smoker gayette iyi bir şey yapıyor.Sadece yorumlara dikkat çekmek istedim.3-4 sayfa konu ile alakasız mesajlar var.Yahu ben okumak zorunda mıyım bunları.Burası 705. bölüm yorumu/706 öngörüsü değil mi?
Üslubunun sıkıntılı olduğunu düşünsen böyle yazmazsın sorun orda zaten farkında değilsin. Smoker bölüm analizi yapmış ve ardından bir iki sayfa insanlar analiz yaptığı için teşekkür etmiş ve bölümle ilgili hoşuna giden ayrıntıları yazmışlar. Konuyla alakasız birşey yok yani. İlgini çekmeyen veya hoşuna gitmeyen şeyleri elbette okumak zorunda değilsin ama bu konularla ilgili herhangi bir sıkıntını dile getirirken biraz daha düzgün bi üslub kullanmak zorundasın hocam.

GAMBIT

Smoker güzel birşey yapmis tamam ama burasi tesekkur yeri değil. Millet özelden yazsin teşekkürlerini. Sayfa kirliliği oluyor. Burasi sadece bolum yorumu ve öngörüsü yeri olmali. Digerlerine izin verilmemeli

GAMBIT

Belki de daha iyisi bolum analizinin gayri bir konuda yapilmasi hem herkes tek baslikta daha rahat erişir hem de rahat rahat teşekkürlerini iletir

allah allah adam oraya guzel guzel acıklama yapmış teşekkuru neden özelden yazayım ki hakkını milletin gözu onunde vermek en mantıkısı senın yorumun sayfa kirliliği.

GAMBIT

allah allah adam oraya guzel guzel acıklama yapmış teşekkuru neden özelden yazayım ki hakkını milletin gözu onunde vermek en mantıkısı senın yorumun sayfa kirliliği.
"Teşekkürler smoker"

Ne olacak yani iki sayfa bunlari mi okuyacak millet. Buraya millet bolum yorumu ve ongorus okunmaya geliyor

Teşekkür edecek arkadaşlar,bölüm ile ilgili yorumlarının sonuna iliştirirler teşekkürlerini.Bu kadar sorun olacak bir şey değil bu

ah ah atalarımızın çok güzel bir sözü var eşek hoşaftan ne anlar... :D sözünü çok seviyorum. bazı kişilere bu sözü çok hak ediyor :)

luffy idam edilecek olsa alabasta ordusuda yardıma gelir en azından ordu generalleri yardıma gider...
Eşek hoş laftan ne anlar? :)

Bu arada Capman'ın foş ettiği adam Bortolomeo'nun 2.adamı filan değildi değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık