Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 702 Bölüm Yorumu / 703 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düz alıp sıksa güzel olacak yani, çok uzaklardan iyi adamları bile vurursa indirebilir, belki mermilere haki eklenir vs, ayrıca bitki vs modifikasyonlarını öyle silahlara her türlü yapar Usopp.
@Dragon
Franky'e bile sökmedi o yahu:ehe:
degiştirdim şimdi bak,bu seferde sökmez demessin umarım :ehe:

Kör amca Amiral olamaz. Nedenleri;

1. Adamı kimse tanımıyor.
2. Denizci olsa, en azından paltosu falan olurdu. Denizci olup da, kıyafetini giymeyen kimseyle karşılaşmadık.
3. Sakazuki, Fujitora'yı gönderdiğinde bizimkiler adaya yeni çıkmıştı. Über hızlı biri değilse, o kadar kısa sürede Dressrosa'ya gelemez.

Kör adamda tam bir gezgin tipi var. Bana göre amiral değilde daha çok kafasına göre takılan gezgin samuraydır.

2. Denizci olsa, en azından paltosu falan olurdu. Denizci olup da, kıyafetini giymeyen kimseyle karşılaşmadık.
3. Sakazuki, Fujitora'yı gönderdiğinde bizimkiler adaya yeni çıkmıştı. Über hızlı biri değilse, o kadar kısa sürede Dressrosa'ya gelemez.
İlk ikisini açıklaması biraz zor ama Akainu Smoker'dan birgün önce rapor almış. Fujitora'yı hemen harekete geçirmesine imkan yok mu?

Amiral olabilme nedenleri,

1. Ne kadar süre önce amiral olduğu bilinmiyor. Belki 1 ay falan olmuştur. Bu yüzden herkesin tanımama durumu olabilir.
2. Her denizcinin palto ile dolaşağını sanmam.
3. Olay olduğunda Fujitora'nın merkezde olduğunu bilmiyoruz. Belki Aokiji gibi sağda solda dolaşan bir havası vardır. O yakınlarda ise onu oraya yönlendirmiş olabilir. Belki de merkez dof'un adasına yakındır.

Amiral olma ihtimali de var, olmama ihtimali de. Bunu birkaç bölüm sonra anca anlarız.

Not: Smoker sana karşıt olarak yazmadım. Olabilecek diğer durumları göz önüne aldım.

İlk ikisini açıklaması biraz zor ama Akainu Smoker'dan birgün önce rapor almış. Fujitora'yı hemen harekete geçirmesine imkan yok mu?
Kuzan, Smoker'ın yanındayken; bizimkiler yoldaydı. Kuzan'ın gidişinden sonra Smoker üsten gelen gemiyi bekledi. O geminin ne kadar sürede geldiğini bilmiyoruz, ama gemi gelene dek rapor veremeyeceği kesin.

Amiral olabilme nedenleri,

1. Ne kadar süre önce amiral olduğu bilinmiyor. Belki 1 ay falan olmuştur. Bu yüzden herkesin tanımama durumu olabilir.
2. Her denizcinin palto ile dolaşağını sanmam.
3. Olay olduğunda Fujitora'nın merkezde olduğunu bilmiyoruz. Belki Aokiji gibi sağda solda dolaşan bir havası vardır. O yakınlarda ise onu oraya yönlendirmiş olabilir. Belki de merkez dof'un adasına yakındır.

Amiral olma ihtimali de var, olmama ihtimali de. Bunu birkaç bölüm sonra anca anlarız.

Not: Smoker sana karşıt olarak yazmadım. Olabilecek diğer durumları göz önüne aldım.
1. 1 ay olsa bile gazetelere çıkar, mutlaka gösterilirdi. Çünkü ünlerinden korkulan adamlar olması önemli Amiraller'in. Dandik haberler bile gazeteye çıkıyorken ve herkes gazete okuyorken, koskoca Denizci Amirali'ni kimsenin tanımama ihtimali yok. Üstelik adam Amiral olsa, Doflamingo'nun adamlarının gözü yemezdi kumarda adamı kandırmaya.
2. Paltosuz Denizci henüz görmedim (Tashigi hariç), ondan yazdım o ihtimali.
3. Bu dediğin gibi de olabilir, ama ilk iki ihtimalden dolayı geçerliliği yok bana göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık