Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 701 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ateşi kesen ve etkisiz kılan bir kılıc teknigi var wanoda,o yüzden yer yüzünü delen ve dipsiz bir ucurum acan kılıc teknigide olabilir.

veya marvel evrenindeki graviton, yada fairy tail evrenindeki bluenote stingerın, yerçekimine hükmetme gücünü, meyve gücü olarak görücez... ikisinden biri :good:

Peki sizce bu adamın fujitora olma ihtimali var mı ?

Bence yok ama olduğu düşünülüyor.Bir amiralden çok wano samurayı havası var.Zaten hangi amiralin doğrudan kılıç kullandığını gördük.

Peki sizce bu adamın fujitora olma ihtimali var mı ?

Bence yok ama olduğu düşünülüyor.Bir amiralden çok wano samurayı havası var.Zaten hangi amiralin doğrudan kılıç kullandığını gördük.
Amiraller tek başına dolaşıp böyle işler yapmıyor ve genelde üniformayla geziyorlar eğer amiralse ve bu kadar özgürlük tanımışsa Akainu baya baya güçlü biridir diye düşünüyorum.

Amiral olsa bence ordaki insanlardan tanıyanlar olurdu diye düşünüyorum.Wano'lu biri olabilir.Yada gezgin olabilir.

Aslında olsa çok güzel ve mantıklı olur. Hem ''Denizcilerin amiral gücünde adamı var ama iki yıl önceki büyük savaşa çağrılmıyor!'' çelişkisinden kurtarır hem de logiadan bıkmış okuyucuya daha gerçekçi bir senaryo okutur. Wano zaten kapalı kutu. Belki bu adam iki yıl içinde denizcilere katılmış ve amiral olmuş olabilir. Tabi bunların hepsi bana göre çok uçuk varsayımlar. :D Bence sıradan bir kör samuray çıkacak. Bizim ekibe katılacak. Wanokuni'nin müttefik olmasına katkıda bulunacak. Hatta şöyle bir şey de olabilir, 3 Samuray ve Momo en son Zou'ya gitmek üzere çıktıklarında Dressrosa kıyılarına vuruyorlar. Bu durum duyulmuş ve Wanokuni'den onları aramak amacıyla o eleman gönderilmiş olabilir. :D Fujitora bence doğrudan Green Bit'e çıkacak. O sırada Law ve Dof ile karşılaşır.
Denizcilerin amiral gücünde adamı o zaman yoktur belkide. Bu adam bu 2 yılda Dünya Hükümetinden buraya transfer olma durumu da olabilir. 2 sene önceki savaşta sadece denizci güçleri katıldı. Bu zaman zarfında Dünya Hükümetinin başka kollarından buraya transfer olmuş olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık