Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] 7. Popüler Karakterler Anketi'nde X Drake'i Oyladık!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yapma Shakan-dono. Shanks ezilenden yanadır. Sanji ilk 3'de olmalı ki Oda çabasının boşuna olduğunu anlasın : ))
Yamato da candır tabii. Law'la birlikte 4-5 olabilirler. : ))
Sanji 2 yıl aradan sonra çok rezil oldu be, güç anlamında demiyorum bunu. Direkt karakter olarak rezil oldu :(
Sanji'yi 1. dahi yapsak Oda değiştirmez gibi bu tavrını. Adam sanki seriyi Sanji'ye gömmek için devam ettiriyor gibi, böyle tam ''aha güzel bir şey yaptıracak Sanji'ye'' diyoruz, ertesi bölüm yerin dibine sokuyor. Mr Prince hali dönerse Sanji'nin sonraki oylamada hergün Sanji'ye atarım ama bu haliyle maalesef :(

@kekomancer @RedTeroR @Aiden @ @kaizokuou @Chris @justahuman @Capori @Sakata Gintoki @Trao @Mewtwo @Kenshiro @Perona @Mushelia @01746 @Count Alucard @Yamato @Cavitq11 @Gümüş @Tilqi_Gin
Tepki bırakan ve gördüğüm olumlu yorumlayan kişileri etiketledim, rahatsız ettiğim varsa affola. Verelim oyları arkadaşlar direkt link aşşağıda. :at:
İşimiz zor bu saatler Zoro, Luffy, Sanji üçlüsünün en çok oy topladığı saatler 18:00 oy tazeleme saati olduğu için, ondan 3 saat ileriye attım inşallah faydası olur.

@kekomancer @RedTeroR @Aiden @ @kaizokuou @Chris @justahuman @Capori @Sakata Gintoki @Trao @Mewtwo @Kenshiro @Perona @Mushelia @01746 @Count Alucard @Yamato @Cavitq11 @Gümüş @Tilqi_Gin
Tepki bırakan ve gördüğüm olumlu yorumlayan kişileri etiketledim, rahatsız ettiğim varsa affola. Verelim oyları arkadaşlar direkt link aşşağıda. :at:
İşimiz zor bu saatler Zoro, Luffy, Sanji üçlüsünün en çok oy topladığı saatler 18:00 oy tazeleme saati olduğu için, ondan 3 saat ileriye attım inşallah faydası olur.
Bastık Reise

Kullandım :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık