Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] 7. Popüler Karakterler Anketi'nde X Drake'i Oyladık!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 6810

@justahuman ilk 50de olmasada 50 civarı bişey yani saatlik olarak değilde tek tek saymışlar demi oyları öyleyse basalım oyları denk geldiği vakitte her zaman

Üslubun çok kötü. Neyin kafasını yaşıyorsun bilmiyorum. Senin anlayacağın dilden konuşacağım o yüzden. Öncelikle senin gibi insanların bu platformda çok olduğunu görmek beni üzdü. Aynı zevkleri olan insanlarla sohbet etmek hoşuma giderdi. En ufak eleştiri kaldıramayan, en ufak şeyde parlayan insanların bol olması üzücü. Aşırı fanlıklar yüzünden sağlıklı muhabbet bile edilmiyor.

Aranızda bir kaç kişinin beyni One Piece konuşmaktan hamurlaşmış. Yaptığınızın fanlık değil hastalık olduğunu söyleyince hemen bana "sensin hasta, ağlama salya sümük" şeklinde havlayanın olması da bunun ispatı aslında. Çünkü fanatikliktir bu. Bir tabu olmuş. Aykırı söze dayanamıyorsunuz. Bu arada bir ruh hastası ben hastayım demez zaten.

Yazdığım ilk mesajda hiçbir hakaret yokken mesajımın silinmesi de bunun ayrı bir ispatı birbirinizi pohpohlayın durun.
Kusuruma bakma da durduk yere insanlara hastalıklı muamelesi yaparsan kendini tutamayanlar da olabilir. Yazdığının hakaret olduğunun farkında değil misin gerçekten?
Manga okumak ne kadar boş bir faaliyetse bunun oylaması da o kadar boş faaliyet. Muhabbete limon sıkma çaban da boşun boşu güzel kardeşim. Ayrıca her hangi bir şeye başkalarından binlerce kat fazla değer vermek de boşluğu, hastalığa değil ilgi alanına işarettir. Sana uzak gelene çamur atma. Ya gelip görmeye çalış ya da dön yoluna git.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık