Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] 7. Popüler Karakterler Anketi'nde X Drake'i Oyladık!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@justahuman tüm işlerim bitti, yarın dönüyorum eve. İstediğin zaman oylama yaparız. Sen buldun mu kimseyi?
Maalesef. @DE4THNIGHT ve @Chris katılabilir belki. Bir de @Mushelia Ama onlarda tor browser kullanmıyor sanırım. Ve müsait PC'leri yok sanırım.

Tor browser pc de kullanabilecek olursa tarif ederim bir kereye mahsus bir saat uğraşıp Amerika'da dereceye girebiliyor muyuz diye bakarız. Olmadı Modem aç kapa yöntemiyle her gün ikinci bir saat beliryeip ikinci bir dereceye sokma kampanyası yapabiliriz.

Maalesef. @DE4THNIGHT ve @Chris katılabilir belki. Bir de @Mushelia Ama onlarda tor browser kullanmıyor sanırım. Ve müsait PC'leri yok sanırım.

Tor browser pc de kullanabilecek olursa tarif ederim bir kereye mahsus bir saat uğraşıp Amerika'da dereceye girebiliyor muyuz diye bakarız. Olmadı Modem aç kapa yöntemiyle her gün ikinci bir saat beliryeip ikinci bir dereceye sokma kampanyası yapabiliriz.
Tor browser'ın ne olduğunu bile bilmiyorum ben. :(

Üye silindi 6810

İkinci bir saat yapılabilir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık