Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

7. Popüler Karakterler Anketi

52. Fujitora
53. Akainu
59. Kizaru
@sensey bu hal ne böyle? Yani emekli Aokiji de olmasa ilk 50'de amiral yok.
Big Mom 86
Kaido 65
Dragon 62
Teach 46
Garp 44
Rayleigh 33
WB 31
Mihawk 30

Tayfayı saymazsak 30 üstü karakterler dünya OP mesajların çoğunu oluşturuyor. Bu karakterler popüler değil ama Mr. 2 mi popüler. Anketin adı saçma. Sevilen karakterler olsa daha mantıklı olurdu.

Big Mom 86
Kaido 65
Dragon 62
Teach 46
Garp 44
Rayleigh 33
WB 31
Mihawk 30

Tayfayı saymazsak 30 üstü karakterler dünya OP mesajların çoğunu oluşturuyor. Bu karakterler popüler değil ama Mr. 2 mi popüler. Anketin adı saçma. Sevilen karakterler olsa daha mantıklı olurdu.

Katılıyorum.

Bu anketteki asır başarısızlık Kaido, BM'dir bence. Oda'nın 200 bölümdür gösterdiği karakterler başarı gösteremezken ara öncesi villainlar ve Dof listeyi götürmüş. Oda'nın 5 yıldır ne yapıyorum demesi lazım. Oden bile büyük başarısızlık göstermiş çizilenlere göre.

Katakuri de iyi. Onu unuttum.

Bu anketteki asır başarısızlık Kaido, BM'dir bence. Oda'nın 200 bölümdür gösterdiği karakterler başarı gösteremezken ara öncesi villainlar ve Dof listeyi götürmüş. Oda'nın 5 yıldır ne yapıyorum demesi lazım. Oden bile büyük başarısızlık göstermiş çizilenlere göre.
Oda durumun farkında ve kasıtlı olarak böyle yapıyor diye düşünüyorum ben. Bu arclarda öne çıkarmak istediği arc boss'ları değil gibi geliyor. Müttefikler, yeni güçler ve olaylar daha ön planda.
Bir de Oda'nın güç dengesini tutturamaması da farklı Kaido ve Linlin'in sevilmemesinde etkili oldu. Kaido bir kişiyi bile öldürmüş olsaydı (ki öldürememesinin hiçbir mantıklı açıklaması yok) çok kötü yazılmış bir karakter olmasına rağmen çok daha üst sıralarda olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık