Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

7. Popüler Karakterler Anketi

Crocodile ile işi bittiğinde Doflamingo'yu çıkartıp onu işlemeye başladı Oda.Ortada Doflamingo'ya ait bir taslak hep vardı ve buna eklemeler yapıldı ki böyle uzun bir manga için çok normal bu.
Kaido vs Moria'yı da gördük.Croc vs Wb'de bundan öteye gidemez büyük ihtimal.Bu yüzden buradan hikaye çıkmayacağını söyledim çünkü Wb öldü.Crocodile'ın güçlenmesi konusunda aslında hiç beklenti yaratmadı Oda bu senin düşüncen.Crocodile elbet dönecektir ara sıra göstermesinin bir sebebi var.Ancak dönüşünde önemli bir role sahip olmayacaktır.En fazla ittifaka katılıp hükümete karşı savaşır.
Ben sözlerimin arkasındayım, taslak vardır yok demiyorum zaten. Fakat işlenmek ve karakteri yaratmak farklı konular. Zoro başka bir manganın karakteriydi mesela, çok farklı bir noktaya geldi. Dof o zamanlar şuan ki halinden çok başka düşünüldü belki de. Sonra Shabondy de Mangaka Spernovaları yaratmaya karar verdi. Bu noktada bile onun hakkında çok şey değişti mesela...

Dediğim gibi Croc göründüğünde daha güçlü görünecek. Bu da karakter güçlenmiş değil aksine onun normalde olması gerektiği seviye olacak hikayeye göre. Sen demişsin Kaido Moria'dan öteye gidemez diye. Bu noktada bile olması Luffy'e yenilme saçmalığını ortaya koyar zaten. Hadi Moria kendini salmıştı yatınca 3 gün falan uyuyordu vb.

Croc da da benzer bir şey olmuş. Adam ''Yaralarımı iyileştirdim'' falan diyordu. Bakalım hangimizin düşüncesi doğru çıkacak, seri artık sonlara yaklaşıyor gibi...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık