Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

7. Popüler Karakterler Anketi

Yamato yeni bir karakter olmasına rağmen baya iyi oy aldı. Tayfaya katılırsa bir sonraki anketlerde sıralaması daha da artacaktır.

Silinmiş Üye

Yani gösterdikleri açısından öyle. Ama şu an Dof gelse Zoro karşılar onu. Sanji de bir şeyler göstersin o da karşılayacak duruma gelmiş olacak büyük ihtimal.

Luffy ise abartısız meyve bile kullanmadan tek atar.:D
Doflamingo Luffy ile tekrar dövüşmez.Hikaye açısından bak olaya.Luffy dövdüğü kişilerle artık uğraşmaz bu bir gerçek.Buna Katakuri-Lucci-Enel v.s. istediğini dahil edebilirsin.Ben hikayeye olan etkisinden bahsediyorum.
Güç konusunda zaten Dof>Croc bu tartışılmaz bile.

Crocodile'ın işlenmediğini söylemek yersiz.3 tane Arcda gördük kendisi.Kısacık çıkan Sabo ve Ace bile ne durumda görüyoruz.Popülerlik bambaşka bi olay Manga'da olanları etkilemiyor.
Gördük ama tam işlenmedi adam, yani Dof'un geçmişi, hayatı, ailesi vb. hep gördük adamın hiç bir olayı kalmadı şuan.
Croc da sadece söylenti olarak şu yaşta Shichi olmuş, Wb'ye meydan okumuş falan dedi mangaka sadece. Ailesi, adı falan bile saklı gibi.
Popülerlik anketi üzerinden Croc>Dof denilmeye çalışılıyor.Dedirtmem.
Buna Croc'un Dof'a güzel bir sözüyle cevap vereyim. ''Kendini benimle aynı seviyede görmen ne büyük küstahlık. Demek istediğin şey adamın olmama izin ver olsa gerek'' ;)
Dof mapustan çıkarsa bir gün Croc'un yanında işe başlayabilir. Magellan'a diyor zaten ''Beni koru öldürecekler'' diye. Croc Robin'i hükümetten koruduğu gibi korur bu Koffy'i merak etme... :hhh::ehe:

Silinmiş Üye

Gördük ama tam işlenmedi adam, yani Dof'un geçmişi, hayatı, ailesi vb. hep gördük adamın hiç bir olayı kalmadı şuan.
Croc da sadece söylenti olarak şu yaşta Shichi olmuş, Wb'ye meydan okumuş falan dedi mangaka sadece. Ailesi, adı falan bile saklı gibi.

Buna Croc'un Dof'a güzel bir sözüyle cevap vereyim. ''Kendini benimle aynı seviyede görmen ne büyük küstahlık. Demek istediğin şey adamın olmama izin ver olsa gerek'' ;)
Dof mapustan çıkarsa bir gün Croc'un yanında işe başlayabilir. Magellan'a diyor zaten ''Beni koru öldürecekler'' diye. Croc Robin'i hükümetten koruduğu gibi korur bu Koffy'i merak etme... :hhh::ehe:
Hocam sen bu dediklerine inanıyor musun gerçekten ? :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 43)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık