Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

7. Popüler Karakterler Anketi

Ne zaman baksam Croc Koffy'nin önünde. Artık bu Dof lobisi de işe yaramamaya başladı yazık bu Koffy'e ya unutulup gidiyor...
Reis'in ortada olmayan hali bile geçiyorsa bu Koffy'i göründüğü zamanı düşünmek istemiyorum. Bu Koff lobisi intihar falan eder heralde. :D
Bu @Millennium Wizard ve @Wataame Daisuki zaten kesin kendini banlatır. :hhh:
Carrot Law'a yaslamış, Robin Usopp'a girmiş, Luffy ile Zoro bize bakıyor, Sanji'nin şeyinde değiliz.

Kızlara bakınca popülerlik yarışması değil de büyük meme yarışmasıymış gibi.

Carrot ile Yamato kaç günlük adamlar da bu sıralamadalar ya. Eskiden ne çok severdim bu seriyi. 7-8 yaşlarındayım sürekli etrafımda izlenirdi, okunurdu. Şimdi bakıyorum da o eski halinden eser yok şimdi. :(

Luffy le zoro'nun oylar 100.000'i aşmıştır kesin.
milyona dayanmıştır bence, direkt oy sayısı ile açıklarlarsa görürüz. Yine yayıncı kurnazlığıyla sondan başa doğru giderler büyük ihtimal, 100.'den falan başlarlar açıklamaya. Ama baktım da şimdi kanalda 230 kişi varmış be en azından iki bin falan olsaydı, OP bitmiş :(

milyona dayanmıştır bence, direkt oy sayısı ile açıklarlarsa görürüz. Yine yayıncı kurnazlığıyla sondan başa doğru giderler büyük ihtimal, 100.'den falan başlarlar açıklamaya. Ama baktım da şimdi kanalda 230 kişi varmış be en azından iki bin falan olsaydı, OP bitmiş :(
Saat yaklaştıkça sayı artar ama dediğin gibi OP'a talep azalıyor. Satışlardan vs de anlaşılıyor bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık