Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

7. Popüler Karakterler Anketi

Sanat düşmanı değilim. Atıyorum Yamato fanartlarına sanat aşkıyla yükselen birisinin, ne bileyim aynı şekilde nü Rönesans tablolarına da yükselmesi lazım. Sonuçta sizinkisi sanat aşkı değil mi? Sanat, sanat için midir? Yoksa sanat, Keko için midir? ;)
O çok övdüğünüz r*nesans tabloları gram ilgimi çekmeyen motiflerle dolu. Yok Davut, yok İsa yok Abraham........ İmgesel sanat benim alanım. Mhhhhhhhhhhh.. Rönesans dediğin bir avuç elitistin ürünleriyle dolu :artiz: En büyük bireylerinden biri kilise köpeği........
Yamato fanart üreticileri öyle mi....... O gencoların yaşadığı kimlik, cinsiyet bunalımı eserlerinde de gözüküyor zaten. Halk onlar.........
Bu yüzden Yamato Fanartları>>Tüm Rönesans ürünleri

1 ve 2 her türlü Luffy ve Zoro zaten. Kim 1. Olur bilemiyorum ama :D
Aha! Zoro Japonya'da 1. olmuş. Önceden 3.'ydü. Eğer karpostallarda böyle olursa yaşadınız :D

Sadece Japonya oyları.
RORONOA ZORO888
SANJI859
MONKEY.D.LUFFY691
TRAFALGAR LAW293
BOA.HANCOCK184
PORTGAS.D.ACE183
MONET79
CARROT52
SABO47
NAMI44
NICO ROBIN32
VINSMOKE REIJU18
CURLY.DADAN17
YAMATO16

Yamato Japonya'da çok altta. Bu da Yamato'nun oylarının çoğunun Global kampanyalardan geldiğini gösteriyor. Yamato'nun 3. olma ihtimali yok bence.

Üye silindi 1004

Oda sırf Yamatolu dakimakura yastık sattırmak için bile öne geçirtir. Tehlikeli bir kumar oynuyorsun Yubacığım...
Dediğim gibi Sanji Vinsmoke için banlanmak şereftir. :good:

Normalde waifu lobisi eski anketlere bu kadar etki edemezdi.Şuan ki duruma bakılırsa dünya çapında organize olmuşlar.
Covid-19 yüzünden evden dışarı çıkamıyorlar biriken enerjilerini ankette Yamato'ya basarak boşaltıyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık