Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

662: İki Güç Karşı Karşıya! Hasır Şapka ve Gök İblisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Wb Jozudan meyve dahil etmeden her kulvarda üstündür.Meyve dahil olduktan sonra Jozu daha dayanıklı olur ama onun dışında Wb daha üstündür..Jozu Kafasının yarısı olmadan devam edebilirmiydi ?

Aynı şekilde Luffy deki hasarla Bossu u da Zoro alamazdı..
Edemezdi tabii, fakat gücünden bahsediyorum dayanıklılığından değil.
Yahu harcadığı efor da Zoro'ya geçiyor, almış kadar oluyor transfer olan yorgunlukla, hala neden burada kaldık anlamıyorum.

Alpamis

Şöyle bakalım olaya;tayfanın kaptanı diye en dayanıklı olan o olmak zorunda değil. Mesela WB mi daha kuvvetilidir Jozu mu? Jozu dediğimiz hayvan MF kadar buz kütlesini kaldırıp fırlatabiliyor. Genel anlamda WB'ye yaklaşamasa da fiziksel olarak daha kuvvetli bir karakter. Buna benzer bir durum da Luffy-Zoro arasında var.
Kardeşim o olmak zorunda işte.Adam her yönden her zaman kaptan olduğu için en güçlü rakip ile o dövüşüyor.Ve adamın meyve tamamen fizik odaklı yumruk kafa göz ayak dalan bir adam Luffy ve bütün darbeleride yine vücuduna alıyor.Zoro gibi kılıçla da savunmuyor.Bu adam bırakta fiziksel olarak üstün olsun yani.

Unknown

Yahu harcadığı efor da Zoro'ya geçiyor, almış kadar oluyor transfer olan yorgunlukla, hala neden burada kaldık anlamıyorum.
Bu kısımı yanlış hatırlıyor olabilir ama WB de tek eliyle gemiyi durdurmuştu :/ Yani büyük ihtimal kuvvet bakımındanda üstündür Wb..

Alpamis

Ya sen anlamıyon biri o kadar acıyla haraket edebiliyor.Arc bossunu yeniyor.Diğeri o acıları aldıktan sonra bırak haraket etmeyi etkisi Shabondy'e kadar sürüyor.Arkadaşın açıklamak istediği bu :D

Zoro o acıları Sanji'yi bayıltacak düzeye kadar getiren yorgunluğun üstüne alıyor bunuda dikkate almak lazım.
Ek olarak gölge etkisi geçtikten sonra Moria ile dövüşmüştü onuda aldı.Moria ile acıdan sonra bayılacak düzeye kadar dövüşmüştü hatırlarsanız.
Aynı seviyedelerdir dayanıklılıkta aşağı yukarı ama Law'dan üstündür diye düşünüyorum.

Ya sen anlamıyon biri o kadar acıyla haraket edebiliyor.Arc bossunu yeniyor.Diğeri o acıları aldıktan sonra bırak haraket etmeyi etkisi Shabondy'e kadar sürüyor.Arkadaşın açıklamak istediği bu :D
Zoro'nun kendisinin aldığı yara ve acıları unutuyor musun yoksa. :/ Adam sıfır km iken o acıları almıyor sonuçta.

Roronoa Zoro

Yahu bak diyorum ki, arc bossunu yenmek için harcadığı efor da Zoro'ya geçiyor. Hani Zoro da arc bossuyla savaşmış kadar yoruluyor o seans esnasında, sen de bunu anlamıyorsun. Luffy son haliyle mi çıktı Arc bossunun 0 kilometre haliyle? Hayır. Allah Allah.
Zoro tayfanın en dayanıklısıdır. Ama amiral ve dofla aynı anda mücadele etse en az Law kadar dayandırdı
dayanırdı
Dofly bağırsağından sucuk yapıyor olurdu :|

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık