Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

662: İki Güç Karşı Karşıya! Hasır Şapka ve Gök İblisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ee Luffy KK olcakta Zoro ne olucak her şeyi kesebilen bir adam dünyanın en güçlü kılıc ustası KK oldu diye Zoro'yu dayanıklılıkta gecmesimi gerek.
Gerek değil.Ama %90 geçecek.

Ayrıca en iyi kılıç ustası başka yonkoları aşıp kk olmak başkadır.Hangisi zordur tartışmasına gerek yok.Bahsettiğimi anladıysan başka yerlere çekmene gerek yok.2 yıl önce daha dayanıklısı olması hep daha dayanıklı olacağı anlamına gelmiyor.Tıpkı Croco'nun,Lucci'nin,Moria'nın şu an da Luffy'den daha güçlü olacakları anlamına gelmediği gibi.

Konuyu kapatıyorum beyler.:artiz: Zoro'nun daha dayanıklı olduğunu Luffy'nin bayılmasından çıkartamazsınız.Moria'nın hemen üstüne Kuma gelseydi Luffy savaşmaya devam ederdi.Kurtulduklarını sanıp kendini salıyor işte adam,ben biraz kestireyim diyor.:ehe:

Bazı arkadaşlar irade ile dayanıklılığı karıştırıyor.(Şaka yapıyorum alınmayın.:D )Luffy bunca zamandır iradesi ile ayakta dururken,Zoro fiziksel dayanıklılığıyla ayakta kalıyor.Olay bu yani.

Bir de öyle kişiler var ki Luffy kk olduğunda Allah olacak sanıyor değil mi ? :artiz: Ahh ahh gozunuze sokulan şeyleri bile gözünüzden levyeyle çekip çıkarıyorsunuz ya daha da bir şey demiyorum :byee:
Kardeşim algılarında problem mi var? 2 yıllık arada Luffy'nin geçmediğini kanıtlayabilir misin? HAYIR.Ee ne konuşuyorsun o vakit? 2 yıl önce yaşanmış bir olaya bakarak koca seri hakkında çıkarım yapmak nasıl bir kafadır? Ben kesin geçer demiyorum iyi oku %90 geçer diyorum.Anormal mi bu? KK dediğin yonkoları aşmış adamdır.Bu adamın sağ kolundan daha dayanıklı olabileceğini söylemek onu Allah yapmak mıdır? Sen ne seviye fansın yahu?

Kılıç ustası olmakla dayanıklı olmak arasında bağlantıdan bahsedermisini bize ? Bir kılıç ustasının neden dayanıklı olması gerekir.Kılıç ustasının silahı ve savunması vücudu değil kılıcıdır :(
Güç icin Zoro'da meyvemi var vücudunu dünyanın en iyisi haline getirmesi gerekki yaptıgı saldırılar güçlü olsun,Luffy'nin meyve kombinesi ile bile büyük ihtimal aşamıyacagı elmas gibi maddeleri Zoro kesebilecektir ileride.Luffy kadar bile beden gücü olmayacaksa bunları nasıl başarıcak.

Güç icin Zoro'da meyvemi var vücudunu dünyanın en iyisi haline getirmesi gerekki yaptıgı saldırılar güçlü olsun,Luffy'nin meyve kombinesi ile bile büyük ihtimal aşamıyacagı elmas gibi maddeleri Zoro kesebilecektir ileride.Luffy kadar bile beden gücü olmayacaksa bunları nasıl başarıcak.
Elması kesmesi için Luffy'den fazla olmalı diye kural mı var seride? La bizde laf anlatıyoruz mistic'e :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık