Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

650: Luffy ve Talihsiz Gladyatör Rebecca!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karasakalın hııı hıııııııııı demesi öldürdü beni ya orası nedense bana çok hoş geldi aynı yeri izleyip durdum birkaç kez:D
Son dakkalar Rabecca dile geldi nasıl çizmektir onu öyle çok iyiydi
Lakin şu bölüm için Bilgisayarımı açtığıma yazık :/

Rain

Çok güzel sahneleri olmasına rağmen animecilerin özen göstermemesi bu seviyeye düşürdü.Keşke Bleach animesini yapan şirkete verseler.Son olarak Rebecca'nın sahnesi çok güzel olmuş.Bir an tayfaya gelsin bu kız dedim

Bleach animesini yapan şirkete verseler bu seferde filler yağmuruna tutacaklar gene söveceksiniz ben size söyleyim

Birde One Piece'de filler yapabilecekleri sonsuz malzeme var
One piece'in fillerlar'ı o kadar kötü değil arabastada'ki fillerlar g-8 falan hepsini izliyorum seriyi izlerken,bir tek 4-5 çocuk vardı herhalde başka bir tarafa falan geçiyorlardı oralar cok kötüydü.Filler One piece'e iyi gidiyor sırıtmıyor.

Sabah izledim.Bölüm kötü değil ama aradaki kalite değişimini görmek istiyorsanız luffynin idam sahnesine bakabilirsiniz.Efsane sahneyi şimdi nasıl çizip heder ettiklerini görün. :( Keşke direk kopyala yapıştır yapsalarmış gözüme çok battı.

Sabah izledim.Bölüm kötü değil ama aradaki kalite değişimini görmek istiyorsanız luffynin idam sahnesine bakabilirsiniz.Efsane sahneyi şimdi nasıl çizip heder ettiklerini görün. :( Keşke direk kopyala yapıştır yapsalarmış gözüme çok battı.
Aynen aynen bir sahne o kadar sırıtır ya eski çizimler daha iyiydi bunlar çok göze batıyor artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık