Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

617: "Caesar'ın Mağlubiyeti! Güçlü Grizzly Magnum!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Filler sahnelerinden nefret ediyorum.Yapamıyorsanız yapmayın kardeşim. Ceasar az daha dayansa luffy yi yenicekmiş öyle gözüküyor anime de. O kolunu tutup ben güçlüyüm diye gülme sahnesi nedir.Luffy mangada tek atıyor ceasara. Eklemesinler şu filler sahneleri mangada ne varsa onu yapsınlar işte. Animeden soğutuyorlar
:good:

Japonyada oturan bir arkadaşıma skype'ten bu konuyu sordum. Onun dediğine göre Japonyada belirli büyüklüğü geçen şirketlerin engelli vatandaş çalıştırma kontenjanları oluyormuş. Onlarda İdiotları toplayıp OP Animatörü yapmışlar . :oleyo2:

Filler sahnelerinden nefret ediyorum.Yapamıyorsanız yapmayın kardeşim. Ceasar az daha dayansa luffy yi yenicekmiş öyle gözüküyor anime de. O kolunu tutup ben güçlüyüm diye gülme sahnesi nedir.Luffy mangada tek atıyor ceasara. Eklemesinler şu filler sahneleri mangada ne varsa onu yapsınlar işte. Animeden soğutuyorlar
Filler değilde aşırı uzatma çabaları.
Geçen bölümdede Law VS Vergo
bir Law bir vergo ekran git gel git gel bir an dedim herhalde VS yapmayacaklar :oleyo2:
ama bu şekil uzatmak çok saçma kesin Luffy vs hordy'i de bu adam yapmıştır :mad:

Monkey :D Luffy

sonundaki abartma hariç aslında ortalama bölümdü ama baktılar ki 2 3 üç bölümü baya iyi yaptık olacak gibi değil dediler dur şunun sonunda biraz sıvayalım ki işi bizim yaptığımız belli olsun demişler:D

Ellerinde sorun olmayan engelli bir insan pekâla çok güzel çizimler yapabilir.Engelli insanlara çamur atarak bu güzel platformu kirletmesen diyorum.

Koka efecktini ha bire değiştiriyorlar.
İlginç...
Ben engelli insanlara çamur atmadım. Animatörlerin beceriksizliğini zekalarına bağlamak için bir çeşit benzetme yaptım. Eğer idiotun ne olduğuna bakarsan zaten IQ Puanı 30'un altında olan insanlara dendiğini görürsün.

böyle bir şey olabilir mi luffy en sonunda soluk soluğa kalıyor luffy i cc karşısında böyle çiziyorlarsa ileride ne hallere sokacaklar luffy i kim bilir

Bu bölümlerin mangasını ta ne zaman okumuştum siz nasıl sayfası sayfasına hatırlıyorsunuz helal olsun cidden. Keşke bir de çizim yeteneğiniz olsa valla tadından yenmez şu anime :/ Ortalama bir bölümdü,nihayet bitiyor bu arc.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık