Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Özel Bölüm] 3D2Y Özel Bölüm (30 Ağustos 2014)

Özel bölümü salla sonunda seriyle ilgili bi şey açıklayacaklar mı bi tek onu merak ediyorum.7.shichibukai filan gözükür inşallah.

Rakibi yüceltmek için Hancock'u ezmişler gibi bir his var içimde.Güç dengelerinden zerre dahi anlamayan OP animatörleri bile böyle bir amatörlük yapmaz umarım.

Rakibi yüceltmek için Hancock'u ezmişler gibi bir his var içimde.Güç dengelerinden zerre dahi anlamayan OP animatörleri bile böyle bir amatörlük yapmaz umarım.
Öyle olacak çizimlerde çok kötü olacak güç dengelerinin ırzına geçecekler gene ama izleyeceğiz işte. O değilde yukarda paylaşılan videolardan sonra aniden digimonla ilgili bi fragman çıktı o karakterler o şarkı falan duygulandım lan

Roronoa Zoro

Şunları E. Oda'ya sorup yapsanız ya! Adamın dili mi tutuldu anasını satayım

Öyle olacak çizimlerde çok kötü olacak güç dengelerinin ırzına geçecekler gene ama izleyeceğiz işte. O değilde yukarda paylaşılan videolardan sonra aniden digimonla ilgili bi fragman çıktı o karakterler o şarkı falan duygulandım lan
Çizimlere falan sövmekten Digimon'a odaklanamadım bile.:S

Unknown

Çizimler zaten bana başta kötü geldi.Hikaye desen pek yaratıcı birşey beklemiyorum..Tek önemli olan gösterilecek süpriz. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık