Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Eurovision Şarkı Yarışması

İlk izlediğimden beri Hırvartistan'ın dansının kime benzediğini hatırlamaya çalışıyordum, sonunda buldum.

@kaizokuou düzenlediğim için görmeyebilirsin. Birinci diyeceğin ülke tutmazsa cezanı ben belirlerim. Windows95man bence sana yakıştı. Sempati duymadığım adamlara seni görüp sempati duyuyorum.

Canlı izlerken bir yandan futbol takip ettiğimden çok odaklanamamıştım. Şimdi bir kere daha dinledim de cidden çok iyi söylemiş adam, sesi çok iyi. Hak verdim sana.

@BlackMask Fransa kazanamazsa 2 hafta daha windows95man avatarı kullanıyorum.
Slimane benim yıllardır takip ettiğim, büyük sempati duyduğum bir isim. Özellikle bir konserine de gittim. Bu yıl Ocak ayında bir festivalde de izledim ve kendisiyle tanıştım da. Seyirciyle etkileşimi çok iyi. İyi kalbiyle bilinir ve çok samimi biri. Yani Slimane’ın olduğu yerde başkasını destekleyemem. Duygusal bir bağ var yani. Kazanacağına inanıyorum .

Slimane benim yıllardır takip ettiğim, büyük sempati duyduğum bir isim. Özellikle bir konserine de gittim. Bu yıl Ocak ayında bir festivalde de izledim ve kendisiyle tanıştım da. Seyirciyle etkileşimi çok iyi. İyi kalbiyle bilinir ve çok samimi biri. Yani Slimane’ın olduğu yerde başkasını destekleyemem. Duygusal bir bağ var yani. Kazanacağına inanıyorum .
Açıkçası yapımcının, üst kesimin birinci olarak saydığı 6-7 ülkeye bakarsak içlerinde Fransa memnun olacağım tarafa girer. Çünkü çok temiz bir performanstı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık