Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

İspanya - İtalya Karşılaşması (22.00)

• Kullanılan toplam oy
    66
  • Bu anket kapanacak: .
Sadece Beşiktaş’la alakalı bir şey demiyorum. Barış Alper Santrafor değil. Kanat oyuncusu. Kariyerinde sadece 8 kere santrafor oynamış. Cenk bu sezon ligde 6 gol atmış, Giroyd 15.

Yeni sistem kuruyor diyorsun, 33 yaşında koşamayan adamın kadroda olmasını savunuyorsun. Enes bu takımın as santraforu. Semih de yedeği olmalıydı. Enes sakatsa kadroya çağırılacak adam Enis Destan olur Cenk Tosun değil.

Mevzu Arap liginde oynayan oyuncuların kalitesi değil. Bu adamlar antrenman yapmıyor. Yaptıkları da kapalı salonda klima altında spor salonu antrenmanları. Ayrıca gidenlerin %80i kafada futbolu bitirmiş ve para kazanmak için gitmiş kişiler.
Valla ne diyeyim ülkedeki herkes Montella’dan iyi bildiğini düşünüyor herkes kadro yorumu yapıyor.Teknik direktörün kim olduğunun da farkedeceğini sanmıyorum Mourinho’ya da aynı yorumları yapacaksınız.
Durduk yere gömen, linç eden kim?

Şirketlerle bağı olduğu konuşulan, kendisi olmazsa ülke futbolunun biteceğini iddia eden vasat birisi. Atanmasının tek nedeni siyaseten birilerine yakın olması.

Hangi sistemi getirmeye çalışıyormuş önce onu de sen. Kuntz'dan, Montella'ya geçtik. Nasıl bir sistem, plan bu? Samet, Berat, iki Cenk de, bu seviye oyuncular nasıl girebiliyor takıma?
Bu ülkede siyaseten torpille atanmamış kimse yok.En basit devlet kurumunda bile böyle ne bekliyordunuz yani öncekilerde öyleydi sonrakiler de öyle olur.Kuntz devam etse zamanla belki başarılı olurdu ama ülkece hiçbir şeye sabrımız yok.Arda Turan avrupada futbol oynayıp orada gözlemlediklerini şimdi kendi takımına uygulamaya çalışıyor ekip olarak karar alıyor vs… Milli takımın da benzerini denediğini düşünüyorum.Kötü bir kopya olsa bile yine de kara düzenden iyidir bence.

4-3-3 yapıp merkeze Hakan İsmail Orkun(veya o tip oyuncular) yapacak herhalde. Diğer kanada Barış Alper'i atabilir.

Keşke atsa kanada Barış'ı ama Kenan'ı sol oynatıp Barış'ı forvete çekecek yine.

Ben Sol - sağ İrfan ve Barış beklerdim. 10 numarada Arda ve önlerinde Semih ama Arda'nın kanat oynadığı durumda İrfan kesilir maalesef. Barış bence onun için garanti oyuncu ama nerede oynatacağı değişebiliyor.

Bence Montella'nın kararı yanlış ama bakalım. Umarım şaşırırız.

Önemli olan sonuç. Futboldan bile önemli.
Ben orta sahayı böyle 3 merkez gibi yapmasını anlıyorum. Turnuvalarda iyi hücum o kadar kazandırmıyor ya 1-0 olsun bizim olsun.

Ben Sol - sağ İrfan ve Barış beklerdim. 10 numarada Arda ve önlerinde Semih ama Arda'nın kanat oynadığı durumda İrfan kesilir maalesef. Barış bence onun için garanti oyuncu ama nerede oynatacağı değişebiliyor.
Arda'yı 10 oynatayım diyemiyor işte. Yumuşak kalırım korkusu var herhalde.

İrfan tam hazır değil belki. Onu ve İsmail'i takımla antrenman maçı yaparken görmedim.

Daha 10 gün var belki hazır olurlarsa fikri değişebilir.

Ben orta sahayı böyle 3 merkez gibi yapmasını anlıyorum. Turnuvalarda iyi hücum o kadar kazandırmıyor ya 1-0 olsun bizim olsun.

Orkun ve Hakan uyumsuz ve birbirlerine engel oluyorlardı. Şuan Hakan daha geride oynadığı için belki sorun olmaz ama yine de eğer böyle bir düşüncesi varsa şu hazırlık maçlarında en azından onları birlikte oynatıp alışmalarını sağlamalıydı.

Ama Montella hiç bu kafada değil. Polonya maçı Gürcistan ile benzer geçmesi beklenen bir maç. Ama o maçlarda bile bambaşka kadro ve sistemlerle çıkabilir.

Arda Real'de ceza sahasına yakın oynadığında acayip skorer oldu. Topla ceza sahasında buluşturduğun an gol atması çok yüksek. 10 yerine kanat oynatsa bile ceza sahasına daha yakın oynar umarım.
İrfan tam hazır değil belki. Onu ve İsmail'i takımla antrenman maçı yaparken görmedim.

Daha 10 gün var belki hazır olurlarsa fikri değişebilir.
Ben tam formuna ulaşır diye düşünüyorum ama sanki Montella ona rağmen oynatmaz gibi geliyor. Çünkü Arda'nın sağ kanat oynadığı takdirde İrfan her türlü kesiliyor. Orkun ya da Yusuf oynayacaktır 10 pozisyonunda.

Barış bir çok kez forvet oynattı. Kenan - Barış forvet yapması çok olası. Ya bu ikisinden biri kanat oynayıp Semih forvet oynayacak ama bu İtalyan bunu da yapmayacak gibi geliyor.

Arda Real'de ceza sahasına yakın oynadığında acayip skorer oldu. Topla ceza sahasında buluşturduğun an gol atması çok yüksek. 10 yerine kanat oynatsa bile ceza sahasına daha yakın oynar umarım.

Ben tam formuna ulaşır diye düşünüyorum ama sanki Montella ona rağmen oynatmaz gibi geliyor. Çünkü Arda'nın sağ kanat oynadığı takdirde İrfan her türlü kesiliyor. Orkun ya da Yusuf oynayacaktır 10 pozisyonunda.

Barış bir çok kez forvet oynattı. Kenan - Barış forvet yapması çok olası. Ya bu ikisinden biri kanat oynayıp Semih forvet oynayacak ama bu İtalyan bunu da yapmayacak gibi geliyor.
Semih her türlü yedek olur bence.

Sağ kanatta Kenan ve Kerem opsiyonları var.

Bence hoca onları sağ kanat olarak önde görüyordur. Barış ve Semih'i forvet olarak düşünüyordur. Çünkü Semih de kontra oyununda forvet oynayabilir.

Barış ve Semih forvet olacaklar ve duruma göre maç içinde sağ kanattaki oyuncu ile yer değiştirecekler muhtemelen.

Bu arada hazırlık maçında hiç girmedi ama resmi maçta Kenan yerine KeremA ile başlarsa şaşırmasın kimse şimdiden söylüyorum. (( :

Semih her türlü yedek olur bence.

Sağ kanatta Kenan ve Kerem opsiyonları var.

Bence hoca onları sağ kanat olarak önde görüyordur. Barış ve Semih'i forvet olarak düşünüyordur. Çünkü Semih de kontra oyununda forvet oynayabilir.

Barış ve Semih forvet olacaklar ve duruma göre maç içinde sağ kanattaki oyuncu ile yer değiştirecekler muhtemelen.

Bu arada hazırlık maçında hiç girmedi ama resmi maçta Kenan yerine KeremA ile başlarsa şaşırmasın kimse şimdiden söylüyorum. (( :
Hocam sol kanat demek istedin herhalde. Kenan ve Kerem var sol. Sağ kanat opsiyonu Arda hariç İrfancan var. Duruma göre Barış'ı da atar oraya.

Ben forvetimiz varken forvetin oynanmasını ve Barış'ın sola çekilmesi taraftarıyım. Barış'ı forvet oynatırsan alacağın verimi düşürürsün. Kenan'a bağlı kalmamalı bu adam. Polonya maçına mümkünse uçta Semih. Solda Barış denemeli bir kez. Böyle başlamalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 21, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık