Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

Çekya- Türkiye Karşılaşması (22.00)

• Kullanılan toplam oy
    89
  • Anket kapatılmış .
Sağ bek merti sola aldıran kimse onun ben. Solda ferdi sağda mert önünde irfancan iso düzelirse en önde semih arkasında arda olmadan ne üretkenlik olur ne gol. Neyse hamit orada oturduğu yukarıdan talimatlarla takım kurmaya çalıştıkları her zaman yenilmeye mahkumuz. Erken elenenim bari jose hocam taktik kuracak oyuncular 3 5 gün fazla tatil yapar erken dönerler...
Bu ne Rahman Tadic falan da getirebiliyor muyuz :oleyo2:

Sadece bi kere top geldi. Barışa özenip yıkılmadı geçti rakibi.

Ama hakem GS'li olduğundan Barış olsa lehmize faul vereceği pozisyonda aleyhimize faul çaldı.
Yok bu maç için demedim ya genel anlamda. İzlediğim sekanslarda hep kanat forvet gibi bir tipteydi. Oyun kurulumuna desteğini falan gördüğümü hatırlamıyorum o yüzden sordum.

Barışı çıkarıyor semihi alıyor. Birisi taşısın diğeri atsın ne diye hızlı oyuncuyu çıkartırsın ? Ha 2 defa sağlam girdiler barışa sakatlık falan ayrı mesele. Değil ise hocanın oyun tarzı da başlangıç-değişiklikleri de yanlıştı.
Forvet yok, BAY'ı sanırım forvet düşünüyor da her maç ne kadar etkili olabilir bilmiyorum, Hırvatistan maçında tutmuştu ama her rakibe de işlemez, Semih-BAY birbirlerinin alternatifi olacak sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 4)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık