Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

İspanya - Almanya Karşılaşması (19.00)

• Kullanılan toplam oy
    74
Sadece ikinci yarı değil tüm maça bakarsak Ferdi daha iyiydi
Arda genç ve gelişime açık. Oynadıkça gelişecek dedeler ve sakatlıklar yüzünden bir türlü yeterince oynama fırsatı bulamadı. Ve ne olursa olsun genç oyuncu onlar hata yapmayacak da kim yapacak?

Ama Barış'ın ilk yarı daha iyi olmamasının sebebi de Arda. Daha iyi opsiyon varken şut denemesinden bahsetmiyorum. Ayağına güvendiği için deniyor. Ama Barışın koşularını verkaç denemelerini göremeyip geriye yana oynadı. Sadece tecrübe eksikliği de değil bu oyuncular birbirini tanımıyor.

Mesela Ferdi de ilk yarıda iki kez kendini gösteren Barışa atmayıp yana oynadı. Arda'nın koşusunu ise mükemmel gördü çünkü oyuncuyu tanıyor. Hiçbirinin art niyetinden değil oyuncuların birbirini tanımamasından kaynaklanıyor.

Birbirine alışmış Arda-Barış-Ferdi ile bu maç bambaşka olabilirdi.

Buna rağmen MertM ve Barış uyumunda sıkıntı yok. Maç fark etmeksizin Zeki kızağa çekilmeli.

Lige geç geiip ilk haftayı 18. Kapattıktan sonra ikinci haftayı 3. Üçüncü haftayı ise 2. Kapatmışım ve genel sıralamada 8.liğe yükselmişim. Teşekkürler redditteki taktiklerini çaldığım dayılar, bu başarı sizin.

@artyomdh son 16 öncesi sınırsız transfer hakkımız var sanırım bütçeyi aşmadıkça doğru mu anlamışım?

Barış'ın açıklamalara bak Baştan sona Messi konuşması yapıyor. Sonra ben Ronaldocu'yum tamam tamam inandık.

Bu arada Büyükekşi Barış'ın MVP ödülünü çalıp eve götürmemiştir umarım. (( :

@artyomdh son 16 öncesi sınırsız transfer hakkımız var sanırım bütçeyi aşmadıkça doğru mu anlamışım?
Aynen sıfırdan kuracağız kadroları.

Bu arada oyunu trolle sonuncu ol diye çağırdık, ezip geçtin hiç etik değil. : |

Aynen sıfırdan kuracağız kadroları.

Bu arada oyunu trolle sonuncu ol diye çağırdık, ezip geçtin hiç etik değil. : |
Ne kadar jokerim varsa kullandım ama ne wildcard ne de limitless kaldı. Bu kadroyu kurduktan sonra kullanacağım bir jokerim yok yani. Neyse ki daha var deadline zamanına. Bi ara yine reddit dayılarını okumam lazım....

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık