Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

Portekiz - Fransa Karşılaşması (22.00)

• Kullanılan toplam oy
    71
  • Anket kapatılmış .
2. Olursak turnuva ağacındaki konumumuz o kadar iyi oluyor ki milli takım biraz iyi oynasa çeyrek final - Yarı final gerçekten hayal değil.( 2. Olursak sağ tarafta Avusturya ile oynuyacağız.)

Bunu yazmaya gelmiştim. Montella hocama 25 yıl suçsuz yere yattı editi yapılsın. Avusturyayı geçersek de Belçika grubunun birincisi ve Macaristan maçının galibi ile yarı final oynuyormuşuz.

Diğer tarafta ise Portekiz Almanya ispanya Fransa birbirini yiyecek. Messici yahudi lobisi yine Ronaldonun önüne bir sürü engel çıkardı kupa alamasın diye

Bunu yazmaya gelmiştim. Montella hocama 25 yıl suçsuz yere yattı editi yapılsın. Avusturyayı geçersek de Belçika grubunun birincisi ve Macaristan maçının galibi ile yarı final oynuyormuşuz.

Diğer tarafta ise Portekiz Almanya ispanya Fransa birbirini yiyecek. Messici yahudi lobisi yine Ronaldonun önüne bir sürü engel çıkardı kupa alamasın diye
Usta Avusturya'yı geçebileceğimiz özgüveni nereden geliyor ?

Portekiz’e hep zorlu yollar geliyor Law ve Kid gibi. Arjantin Luffy gibi bala kolay yollar geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 9)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık