Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

İspanya - Almanya Karşılaşması (19.00)

• Kullanılan toplam oy
    74
Sakat olmasa da almazdı. Ferdi'nin sağ bekte oynamasını anlarım da, solbekte bari gerçek bir bek olsun.

Oyunu kontrol etmeyeceğimiz, önde basacağımız, kontra yapmamız gereken maçlarda Semih-Kenan ve Barış üçlüsü olmalı zaten. Üçü de fizik olarak iyi ve hareketli oyuncular.

Daha kontrollü, topu tutacağımız maçlarda da birisini çıkartıp İrfancan'ı atabiliriz. Kerem'den de iyi son 20-25 dakika oyuncusu olur.

Semih'ten kanat olur da, çizgiye hapis etmezsen olur. Boyu 1.78 tek forvet oynaması zor, özellikle Avrupa maçlarında. Kendisini geliştirmesi için kanada alışması gerekiyor. Veyahut çift forvetli bir kadro kuracaksın.

Enes de sakatlandı, çıktı kadrodan bu arada.
Aguero'ya çok benzettiğim için stilini, gerçi herkes benzetiyordur, olur bence ya forvet oyunu oyle kurgulanırsa, dün kısacık Carvajal kafa golü attı hem de ilk değil, Semih çok güçlü bir oyuncu fizik olarak, stoperlerle iyi uğraşır, hızı da var, dar alanda çabuk da, bence 9 numara ya ideali.

Agüero yerine Enis Destan diyorum.

Kenan neden orada? Arda neden yok? Neden Enis? Niye Orkun ve Hakan yan yana?

Aguero'ya çok benzettiğim için stilini, gerçi herkes benzetiyordur, olur bence ya forvet oyunu oyle kurgulanırsa, dün kısacık Carvajal kafa golü attı hem de ilk değil, Semih çok güçlü bir oyuncu fizik olarak, stoperlerle iyi uğraşır, hızı da var, dar alanda çabuk da, bence 9 numara ya ideali.
O Aguero bir de City'de falan yaptı onları. Biz uzun top şişirdiğimizde çocuk alamadığında, hedef olacak. Yoksa doğru, kadroda ve Td ile yapabilir tabi.

İsmail Yüksek yetişir mi bilmiyorum ama yetişmezse Salih Özcan yerine Kaan merkezde oynamalı.

Salih hem süre alamıyor hem de hazırlık maçlarında baya kötüydü. Kaan çok hızlı bir oyuncu değildi ama Bayern maçları başta olmak üzere merkezi kotarabildiğini gösterdi.
İsmail Yüksek yetişirse o oynamalı tabii. Okay Yokuşlu da var ama milli takımda iyi oynadığını hiç hatırlamıyorum.

Kenan neden orada? Arda neden yok? Neden Enis? Niye Orkun ve Hakan yan yana?
Kenan oyun zekası yüksek bir oyuncu hücumu Mertens gibi oyunu yönlendirebilir diye forvet arkası seçtim ayrıca Barış Alper'i sol açıkta kesmek istemedim.
Enis Destan hava hakimiyeti yüksek kafa vuruşları iyi bir oyuncu ve hücumda istasyon olarak kullanılabilir.
Gürcistan ve Çek Cumhuriyeti'ne oyun hızı yavaş pas kalitesi tartışılır orta sahalar ile oynamam ama Portekiz maçına salih,kaan,ismail düşünülebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık