Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

İspanya - Almanya Karşılaşması (19.00)

• Kullanılan toplam oy
    26
Bunların da teknik direktörü her maç bir şey denemiş. Birimiz patlayacağız bakalım.
Lukaku bence garanti. Sol kanat Doku garanti. Openda'yı belki bir umut sağda oynatır diyeceğim ama hazırlık maçlarında Trossard çok oynatmış.

Grimaldo ve Openda'yı çok iyi sezon geçirdiği için almıştım ama bu hocalar şaşırtıyor bizi baya. Frimpong'u da oynatmadılar çünkü.

Arda satayim Sane ya da Musi alayım diyorum para yetmiyor, şimdi bende 0.5m var Arda 6m ediyor. Defans vereyim ucuz defans alıp artan parayla sane alayım desem. Sınırsız transfer yapamıyoruz. Kitlendik kaldık. Defans satıp fransiz defans mi alsam, günü kurtarmak için ? Maçı bitmiş oyuncuları aldık puan alamıyoruz. Fransa dan da defans alınmaz ki? İlk haftayı es geçip önümüze mi baksam.

Arda satayim Sane ya da Musi alayım diyorum para yetmiyor, şimdi bende 0.5m var Arda 6m ediyor. Defans vereyim ucuz defans alıp artan parayla sane alayım desem. Sınırsız transfer yapamıyoruz. Kitlendik kaldık. Defans satıp fransiz defans mi alsam, günü kurtarmak için ? Maçı bitmiş oyuncuları aldık puan alamıyoruz. Fransa dan da defans alınmaz ki? İlk haftayı es geçip önümüze mi baksam.
Sane, Almanya şov yaparken sahanın en kötüsüydü. Ben 1 puanı varken, Sane'yi yedeğe çektim. Arda ondan fazla puan toplar rahatta kal.

Limitless kullandığımda eskiye dönüyor.

Openda'yı oynatması lazım aslında ama Lakaka'yı oynatacaktır kesin

Openda 24 gol 7 asist ile sezonu kapadı. Grimaldo gibi olacak kaderi. Beni yakacak bu hocalar yine.
Gruplardan sonra da kadro kurma şansı vermeliydi bence. Aldığımız oyunculardan oralara kalmayan çok olursa tadı kalmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 25, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık