Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

Portekiz - Fransa Karşılaşması (22.00)

• Kullanılan toplam oy
    71
  • Anket kapatılmış .
Geçen tüm aile oturmuş maç izliyoruz çek maçını. Benim ailenin neredeyse tamamı Gs'li.

Neyse maç başladı hakem çekleri doğruyor, oyuncularını attı, fauller, taçlar bile adamların aleyhine üstelik basıyor kartları da, bizim takım 10 kişilik çeklere bir halt edemiyor, spikeri de sanki koltuğa değilde kazığa oturmuşsun gibi sıkıntılı sıkıntılı yorumlar yapıyor, geriyor derken Çekler bastırıyor şaka maka 10 kişilik takıma eleneceğiz o sıra Çeklerin golü de iptal etti hakem artık yüz kızarıklığından maçı izleyemiyorum, rezillik resmen o sıra başladım küfüre benim gsli abi de başladı küfüre bir beş dakika böyle devam etti ben bizim takıma küfür ederken sonra farkettim ki bizim Gsli abi hakeme küfür ediyor, abi niye küfür ediyon hakeme dediğimde bizi biçiyor resmen görmüyor musun dedi.

İşte orada anladım gsli arkadaşların haleti ruhiyesini, bugüne kadar gsli arkadaşları kırmış olabilirim ama artık btti çünkü mentalitemiz çok farklı xD

Senin abin haklıymış. Her futbolcu sövünce oynamıyor Samet gibi, bizde hakeme sövüyoruz napalım. : )

GS'lilerin tek derdi yine GS... Ben de Türkiyedir Galatasaray lafını ilk duyduium andan itibaren ne saçma, boş bir laf lan bu diyordum meğer yıllardır lafın asıl manasına kafam basmamış.

Meğer GSlilerin Türkiye'yle alakalı tek dertleri Galatasaraymış.. onların Galatasaraydan başka hiçbir şey umrunda değilmiş...
Bu gs sosyal medyası sırf Ekşi kalsın diye Milli Takımı tutuyormuş gibi yapıyor bile olabilir.

GS'lilerin tek derdi yine GS... Ben de Türkiyedir Galatasaray lafını ilk duyduium andan itibaren ne saçma, boş bir laf lan bu diyordum meğer yıllardır lafın asıl manasına kafam basmamış.

Meğer GSlilerin Türkiye'yle alakalı tek dertleri Galatasaraymış.. onların Galatasaraydan başka hiçbir şey umrunda değilmiş...
OoOo bizi anlamaya başladın Arda gibi bu turnuvada seni büyüttü 🤭

Semih Kılıçsoy bir dakika bile oynamayacak, şu şekil suratı asık bir şekilde takımına dönücek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 12, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık