Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

Portekiz - Fransa Karşılaşması (22.00)

• Kullanılan toplam oy
    71
  • Anket kapatılmış .
Arda + Kenan minimum 10 puan
Bu oyuncuların akşamki maçta yapacakları istatistikleri şimdiden yazıyorum. Kenan 6 ikili mücadeleye girdi sadece 1 tanesini kazandı skora katkı vermedi, 28. dakikada kırmızı kart görüp oyundan atıldı. Arda 11 ikili mücadeleye girdi sadece 3 tanesini kazandı, ceza sahası dışından 5 şut çekti hepsi isabetsiz dakika 65'de oyundan alındı.

Bu oyuncuların akşamki maçta yapacakları istatistikleri şimdiden yazıyorum. Kenan 6 ikili mücadeleye girdi sadece 1 tanesini kazandı skora katkı vermedi, 28. dakikada kırmızı kart görüp oyundan atıldı. Arda 11 ikili mücadeleye girdi sadece 3 tanesini kazandı, ceza sahası dışından 5 şut çekti hepsi isabetsiz dakika 65'de oyundan alındı.
Aynen

4 6 0 sevdasını sevsinler şu kadroyla turu geçmek mucize olur.
Muhtemelen şu mantıkla oynatıyor.Günümüz futbolunda 11 oyuncu da hem savunma hem defans yapıp fazlasıyla koşuyorlar.Rakip böyle oynarken ceza sahasında bekleyen santraforla oynayınca 10 kişi oynamış gibi oluyorsun bir nevi.Teknik direktörlerin 4-6-0 ısrarı döneme ayak uydurmak diye düşünüyorum.Fakat bu sistemin sonuç odaklı olmadığını da çok kez gördük.Füllkrug girdi attı golünü çıktı daha böyle kaç kez sonradan giren santrafor gol attı.Oyunu rakip sahaya yıkabiliyorsan santrafor gerekli diye düşünüyorum yani kendinden zayıf rakiplere karşı.Bizim milli takım takım halinde savunma yapmayı bilmiyor yapsak yapsak takım halinde pres yapıp rakip sahaya oyunu hapsederiz eskisi gibi.Bunda da santrafor gider bize evet katılıyorum.Ama pres yapan santrafor gider Cenk Tosun o basmaları yapacak izlenimi hiç vermiyor bence Barış Alper’i santrafor oynatma ısrarı da zaten bu yüzden.

Sabitzer 2 gol
Arda 1 Gol 1 asist
Baumgartner 1 gol
Barış Alper 1 gol 2 asist
Kerem 1 gol

3-3 uzatmaya gider ustam bu maç alt bitmez

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık