Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

İspanya - Almanya Karşılaşması (19.00)

• Kullanılan toplam oy
    79
Yenmesi muhtemel takımları seçip garantici olarak puan kasmanın nesinden zevk alıyorsun olum. Gerçek winnerlar skora oynar
La ben skor bildim, 2 defa beraberlik bildim. 1 veya 2 defa da 1 golle skor tahminim kaçtı.

Görende düz oynuyoruz sanır hep. Ben 4 tane falan atacağını düşünüyorum Avusturya'nın gününde olursa. Bizim oynayan 4-5 topçu var. Adamlar full paket sistem takımı. O yüzden düz oynadım... :D

Açsınlar 3 üstü skor oynayalım. :)

La ben skor bildim, 2 defa beraberlik bildim. 1 veya 2 defa da 1 golle skor tahminim kaçtı.

Görende düz oynuyoruz sanır hep. Ben 4 tane falan atacağını düşünüyorum Avusturya'nın gününde olursa. Bizim oynayan 4-5 topçu var. Adamlar full paket sistem takımı. O yüzden düz oynadım... :D

Açsınlar 3 üstü skor oynayalım. :)
Bu nasıl bir kazanma hırsı yiğidim utanmasan 4 5 yiyelim de tahminin doğru çıksın diye dua edeceksin lan

Doğru ama kimse Uruguay için o kupayı izlemez.Çünkü Brezilya daha büyük takım.

O büyük Brezilyayla Neymar bile kazanamadı 🤭

Maradona da kazanamadı diye biliyorum.

Çok az takım var ama bu az takım Dünya Kupasına damga vurmuş takımlar. Ona rağmen gelip on yıllarca Copa America'yı kazanamıyorlar.

Copa America hem bireysel yeteneklere dayanan, açık oynanan hem de sertlik düzeyi çok yüksek olan bir turnuva. Adamların ligleri de öyle zaten. Ama kazanmak kesinlikle kolay değil.

Bu sene Brezilya güle oynaya kazanır diyordum da Kosta Rika ile berabere kaldılar.

Bu sene.

Ronaldo vs Mbappe,
Messi vs. Vini izleyebiliriz.

Ve muhtemelen son turnuvaları olur. Messi belki Dünya Kupasında oynar ama şuan için zor gözüküyor. Piknik yapa yapa dünya kupasına 38 yaşında gidilmez.

Apo formsuz,Merih kötü,Hakan kart cezalısı,asıl mevkisi kanat olan Barış yine ileri uçta heba edilecek,son maçta Arda çok kötüydü,Kerem Galatasarayda son haftalarda düştü buraya da yansıdı,Kenan çalım attığı adamı karşısına alıp tekrar çalım atmaya çalışıp 30 metreden şut deneyip savunmacılara çarptırıyor.Avusturya turnuvadaki ispanya ile birlikte en kompakt takım.Turnuvadaki favorim Avusturya finalde İspanya ile eşleşirler.Bizim için defansdaki problemlere,hücumdaki problemlere rağmen güzel bir turnuvaydı tek temennim hazırlık maçındaki gibi 6 gollü bir rezillik yaşanmasın 2 leyip 3 leyip göndersinler bizi.

Bu nasıl bir kazanma hırsı yiğidim utanmasan 4 5 yiyelim de tahminin doğru çıksın diye dua edeceksin lan
Kazanma hırsı değil düşüncemi yazıyorum be Datte, yine diyorum umarım yanılırım da bizimkiler tur atlar.

Fakat şöyle bir not düşeyim.

Bize 3 ay önce 6 attılar. Full yedek falan da değildik, Ferdi ve İsmail Yüksek yoktu. Tabi çok fark eder, oyunu tutuyor bu oyuncular. Fakat yine de birbirleri ile oynama ve takım olarak bizden iyiler bana göre. Bireysel yetenek konusunda bizimkiler daha iyi olabilir. Fakat bizim takımın defoları onlardan fazla...

Özellikle adamlar iyi ara topları atıyor defans çizgisi varken, bizim stoper sıkıntısı göründü burada ki maçlarda. Umarım ben yanılırım dediğim gibi bizimkiler yener...

O büyük Brezilyayla Neymar bile kazanamadı 🤭

Maradona da kazanamadı diye biliyorum.

Çok az takım var ama bu az takım Dünya Kupasına damga vurmuş takımlar. Ona rağmen gelip on yıllarca Copa America'yı kazanamıyorlar.

Copa America hem bireysel yeteneklere dayanan, açık oynanan hem de sertlik düzeyi çok yüksek olan bir turnuva. Adamların ligleri de öyle zaten. Ama kazanmak kesinlikle kolay değil.

Bu sene Brezilya güle oynaya kazanır diyordum da Kosta Rika ile berabere kaldılar.

Bu sene.

Ronaldo vs Mbappe,
Messi vs. Vini izleyebiliriz.

Ve muhtemelen son turnuvaları olur. Messi belki Dünya Kupasında oynar ama şuan için zor gözüküyor. Piknik yapa yapa dünya kupasına 38 yaşında gidilmez.
Neymar kazanamadı diye Brezilya büyüklüğünden bir şey kaybetmez.Kimse Uruguay'ın maçı var diyip o kanalı açmaz ya da program yapmaz.
Copa > Dünya kupası diyecekmişsin neredeyse.
Bu sene Arjantin vs Uruguay finali bekliyorum.Arjantin alır bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 21, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık