Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

İspanya - Gürcistan Karşılaşması (22.00)

• Kullanılan toplam oy
    63
  • Bu anket kapanacak: .
Bence forvet Kenan, Barış sol kanat olmalı. Ama düşünmüyor sanırım. Dediğin gibi Sağ'a Arda'yı, Forvete barışı koyar.
Düşündüğünü sanmıyorum.Düşünseydi denerdi 1 kez olsun.Oğuz'ı alırlar muhtemelen İrfan çıkarsa takımdan.Oğuz'da iyi oyuncu ama aynı profil değiller.Bu kadar sakatlık olması çok kötü oldu cidden.

Düşündüğünü sanmıyorum.Düşünseydi denerdi 1 kez olsun.Oğuz'ı alırlar muhtemelen İrfan çıkarsa takımdan.Oğuz'da iyi oyuncu ama aynı profil değiller.Bu kadar sakatlık olması çok kötü oldu cidden.
Sakatlanınca birini alabiliyorlarsa stoper alsınlar bence. Arda'yı sağda düşündüğünü söyledi. 30 dakika için ki onu da Oğuz'a vereceğini sanmıyorum kanat çağıracağına 90 dakika oynayacak stoper çağırması çok daha mantıklı olur.

Ama alabiliyorlar mı bilmiyorum.

Sakatlanınca birini alabiliyorlarsa stoper alsınlar bence. Arda'yı sağda düşündüğünü söyledi. 30 dakika için ki onu da Oğuz'a vereceğini sanmıyorum kanat çağıracağına 90 dakika oynayacak stoper çağırması çok daha mantıklı olur.

Ama alabiliyorlar mı bilmiyorum.
Sakatlanan oyuncu yerine başkasını çağırabiliyorsun.Dün Serdar çağırıldı haberi vardı.Belkide İrfan yerine çağırıldı Serdar.Başka sakatlanıp çıkma ihtimali olan oyuncu yok benim bildiğim çünkü.

İsmail hocanın antreman metodu ve Fener'in sağlık ekibi sadece Fener'i değil milli takımıda bitirdi valla.Ferdi,İsmail,Çağlar ve İrfan.Hepsi sakat.
Gs maçında yarını yokmuş gibi zorladılar, şimdi bedel ödüyorlar.Milli takımlara 7 oyuncu gönderdik diye artistlik yapıyorlardı bir tek Mert kaldı elimizde. :D

Barış sağda oynadığında da çok verimli.Sol Kenan/Kerem,10 numara Arda, Sağ Barış yapabilir.

Gs maçında yarını yokmuş gibi zorladılar, şimdi bedel ödüyorlar.Milli takımlara 7 oyuncu gönderdik diye artistlik yapıyorlardı bir tek Mert kaldı elimizde. :D

Barış sağda oynadığında da çok verimli.Sol Kenan/Kerem,10 numara Arda, Sağ Barış yapabilir.
O zaman forvette ya Kenan ya Semih oynar.Ben Kenan'ı tercih ederim ama hoca Kenan'ı hiç forvet denemedi.Düşünmüyor demek ki.Bence Hakan'ın yanına 2 tane 6-8 koyup devam edecek.1 tanesi Orkun olur diğeride İsmail oynayamazsa Salih veya Kaan olur.

-

Bu turnuvayı forum için güzel bir etkinliğe dönüştürmek istiyorum. Bu yüzden anket usulüyle puanlama sisteminin olduğu yarışma düzenleyeceğim. Puan sıralamasındaki ilk 5 kişiye ''KorsanFan 2024 Avrupa Şampiyonası'' temalı bardak kupa göndereceğim.

Puanlama sistemi şu şekilde işleyecek;

Kazananı bilene 2 puan,
Beraberliği bilene 3 puan.

Toplam 15 tane anket seçeneğimiz olduğu için 12 tane skor tahminimiz olacak;

1-0 bilene 4,5 puan
2-0 bilene 5 puan
3-0 bilene 6 puan
2-1 bilene 5,5 puan
3-1 bilene 6,5 puan
3-2 bilene 7 puan
0-1 bilene 4,5 puan
0-2 bilene 5 puan
0-3 bilene 6 puan
1-2 bilene 5,5 puan
1-3 bilene 6,5 puan
2-3 bilene 7 puan

---

Puanlama dışında, doğru skoru bilen kişiler 3 gün boyunca renkli nick kullanacak. Her doğru bildiklerinde 3'er gün daha eklenecek hakkında.

2022 Dünya Kupasında gönderdiğim kupalar;

Bence milli takım 4 2 3 1 de en iyiydi. Barış arkada kerem kenan arda iyi uyum sağladılar gibi. Teknik yeteneklerle enerji ve hareketlilik harmanlaması. Ama arkada iso şart. Serdar saatçi de şart. abdülkerim dışında top çıkarabilen baskı yapabilen savunmacı yok.

-

Almanya - İskoçya karşılaşması için anket açılmıştır.
Almanya demişken Musiala çok beğendim bir oyuncu. İzlemesi çok keyif veriyor. Ama çok sınırda bir oyuncu. Önümüzdeki yıllara damga da vurabilir. Dembele giib arada bir estetik işler yapıp totalde silikleşen biri de olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 20, Ziyaretçi: 30)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık