Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

Portekiz - Fransa Karşılaşması (22.00)

• Kullanılan toplam oy
    71
  • Anket kapatılmış .
Oyunla ilgili soracağım onun için baktım konu bulamadım buraya yazıyor herkes.
@artyomdh 'a sor ama ne dediğini birkaç kişiye daha teyit ettir. Misal Gruplardan sonra sadece 2-3 değişiklik demişti, tüm kadro değişebiliyormuş. Bilseydik jokerleri grupta harcardık. Limitless kaldı gitti yani. Bir de Wildcard için tek haftalık demişti bize meğer kadroyu komple değiştirme hakkı sunuyormuş. Tezgaha düştük.

@artyomdh 'a sor ama ne dediğini birkaç kişiye daha teyit ettir. Misal Gruplardan sonra sadece 2-3 değişiklik demişti, tüm kadro değişebiliyormuş. Bilseydik jokerleri grupta harcardık. Limitless kaldı gitti yani. Bir de Wildcard için tek haftalık demişti bize meğer kadroyu komple değiştirme hakkı sunuyormuş. Tezgaha düştük.
Usta Fantezi Ligi oyununu 4-5 kişi çıkarsa kafi olur eğleniriz diye konuda paylaştık. 25 kişi olduk. Feci sorumluluk aldık. Bir anda bilirkişi ilan edildim...

@Millennium Wizard Cevaplayalım ne ki sorun ?

Benim ne demek istediğimi anlamamışsın. Bahsettiğim mantık bu değildi ve kıta karşılaştırmıyorum. Dünya kupasından zorluğu tartışmasından bahsediyorum. Ben zaten Avrupa futbolunun çok daha önde olduğunu biliyorum ama dünya kupası kazanan takımlara bakalım. Kazananlar 5 büyük Avrupa ülkesi ve Arjantin Brezilya. Zaten bu takımlardan biri kazanıyor günün sonunda ama bu ülkelerinin başarısı yüzünden totale yayıyorsunuz bu Avrupa övgüsünü. Dünya kupasında grup aşamalarına baktığında Danimarka'nın, Sırbistan'ın gruptan çıkamayıp Fas'ın Cezayir'in Kolombiyanın gruptan çıktığı zamanlar oluyor. Bahsettiğiniz gibi bir durum olsa Avrupa'nın orta halli ülkeleri de kupada hep fark yaratırlardı.

Siz kupanın basitliğinden dem vuruyorsunuz ve Avrupa övgüsü yapıyorsunuz ama İngiltere - İspanya - 2 kez de Almanya gruptan çıkamadı son 3 kupada. Bu kadar basit bir kupa olsa en berbat halleriyle bile güle oynaya o gruplardan çıkarlardı.
Usta ev sahiplerinin grup aşamasını geçemediği 2 takım var.
Katar ve Güney Afrika.
Fas - Güney Kore - 1 kez Yarı final
Senegal - Kuzey Kore - Gana - Fas - Güney Kore - Kamerun - 1 kez çeyrek final yapabilmiş.Yani gruptan çıktığı zamanlar oluyor ama öyle büyük farkındalık yaratacak kadar olmamış.
Çeyrek Final ve Yarı Finallere baktığımızda Avrupa'nın bariz üstünlüğü var.Arkasından Güney Amerika geliyor.
Misal Polonya 2 kez Yarı Final 3 kez Çeyrek Final oynamış.

@artyomdh En fazla Final oynayan takım ve en fazla yarı finale çıkan takım Almanya.1 şampiyonluk geriden geliyor.
Brezilya ile birlikte en fazla çeyrek final yapan takım yine Almanya.
En fazla Final - Yarı Final ve Çeyrek Final yapan takımlardan ilk 20de 4 tane Güney Amerika takımı var.Gerisi Avrupa.

Yav bu ülkede yaşamasak bilmeyecegiz. Latin America'da turnuva Uruguay-Arjantin-Brezilya arasinda çerezden başka bir sey degil.

Dünya Kupası grup aşamalarıda Avrupa şampiyonasının yanında bir hiç. Şili'yi at bizim gruba üzerinden dozer gibi geçerlerdi.

Dünya kupası grup aşamasınında farkı yok Copa Americadan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 8)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık