Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

İspanya - Almanya Karşılaşması (19.00)

• Kullanılan toplam oy
    74
İtalyanlardan 1 ve 2 puan
İlkaydan 3 puan
Musiala 18 puan.

Musiala her hafta dünyanın puanını getiriyor sırtında taşıyor beni feci gönül bağımız oluştu.

İspanya Almanyayı elerse Musiala'yı kadrodan çıkartırken şu şekil tripleneceğim sanırım.

Sol kanatta daha skorer. Hem asist hem gol atıyor, sağda asist çalışıyor ama tek. İrfancan sağ, barış sol olsa daha iyi olurdu.
İrfancan Avusturya maçında baya kötüydü. O kadar kötüydü ki, yerine giren Yunus, "Ulan ne topçular var be dedirtmişti" (( :
İrfancan, Gürcistan maçında da çok kötüydü.

Normal şartlarda İrfancan sağ Barış sol derim ben de. Umarım bu sefer sakatlıktan İsmail gibi sağlam döner.

İrfancan Avusturya maçında baya kötüydü. O kadar kötüydü ki, yerine giren Yunus, "Ulan ne topçular var be dedirtmişti" (( :
İrfancan, Gürcistan maçında da çok kötüydü.

Normal şartlarda İrfancan sağ Barış sol derim ben de. Umarım bu sefer sakatlıktan İsmail gibi sağlam döner.
Mümkünse artık Kenan'ı yedek başlatsın. Kerem şuanda Kenan tarafından yedek bırakılacak futbolcu değil. Yabancılar bile Kerem'in en iyi atak gücümüz olduğunu ve Çek maçından önce Kenan'la başlamanın intihar olduğunu söylüyordu. İrfan dönüyorsa eğer solda Barış'la çıkabilir, en iyi skor katkısını orda veriyor Barış ve bizim gol bulma sorunumuz var. İrfan'da yokları oynuyor son maçlarda...

Tutturdular Gs lobisi diye bu İtalyan bize zarar vermekten başka işe yaramadı. Bizim 3 iq yorumcularda bunlardan hiç bahsetmez mesela, sahanın en iyisi olsa bile sabaha kadar Hakan gömmekten başka işlevleri yok.Ha birde santraforumuz yok diyip duruyorlar. Sanki takımda bir İcardi varda oynatmıyoz : )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık