Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2022 KorsanFan En İyileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama o günler bitti. Vefanı göstermedin. Seni yoldan çıkardılar aydın. Çizgiden çıktın. Yolunu kaybettin.:D
Yolu ben değil Oda denen pezevenk kaybetti, ben 2 yıl ara öncesi Luffy'i anmaya devam edeceğim, tarikat liderini takip etmek isteyen buyursun etsin,

En büyük fan kazanımını @Monkey D. Dragon yaşadı, adamın tuttuğu çar delikanlının kralı çıktı.

Yolu ben değil Oda denen pezevenk kaybetti, ben 2 yıl ara öncesi Luffy'i anmaya devam edeceğim, tarikat liderini takip etmek isteyen buyursun etsin,

En büyük fan kazanımını @Monkey D. Dragon yaşadı, adamın tuttuğu çar delikanlının kralı çıktı.
@RedTeroR

Bugünün Nika'cıları yarın pişman olup da ağlamaklı bir şekilde geldiğinde ben affetmek için orada olacağım. Luffy fanı olmak bunu gerektirir.

Ace öldükten sonra hiç kimse onu sevmiyordu Luffy öldü kral oldu hatta fanları bile arttı olaya bak. :D Sabo’yu eşantiyon olarak tutuyordu ama haklısın kazanan oldu yumurtaları aynı sepete koymamakla iyi etmiş. xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık