Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dönmesin de zaten gerek yok riske atmaya hayatı. Zaten kendisinin de dönmek isteyeceğini sanmam. Bu durumu yaşayan kişiler genelde bırakıyorlar zaten yaşı da çok genç değil.
Yorumculuk, antrenörlük, Teknik Direktörlüğü falan başlar.
Danimarka Gruplardan çıkarsa belki bu turnuvalık oynamak isteyebilir.

De Bruyne de olsa Belçika kazanır derdim turnuvayı ama yarı final ya da çeyrek finalde elenecekler diye düşünüyorum. De Bruyne neden yok bu arada ŞL finalindeki sakatlığından dolayı mı?

Bu adamın fiziksel bir sıkıntısı var mıydı ? Kriz geçirmeden önce.
Yoktu kendi kişisel doktoru ben kefilim diyor. Tüm testlerini o yapıyormuş. Tottenhamda hiç böyle bir sıkıntısı olmamış. Ama Doktor şöyle çarpıcı bir şey de demiş: "Aslında Eriksen birkaç dakikalığına öldü. Öldü ama doktorlar onu geri getirdi. Bir daha ölmesine izin verirler mi ? Hayır"

Eriksen 100 milyon değerinde iken nasıl 27 milyona transfer oldu? Yaşı da genç. Sözleşmesi bitecekmiş ama yine çok az bu miktar. Başka takımlar araya girse temizinden 70 milyonu olurdu.
Satılmadan önceki sezon 90-120 arası bir teklif verdi İnter ama satmadılar. Satıldığı sezon kulüple problemleri oldu ve son senesi artık kontrat bitiyordu ne kazanırsak kardır diye sattılar. Çünkü Eriksen uzatmayacaktı.

Satılmadan önceki sezon 90-120 arası bir teklif verdi İnter ama satmadılar. Satıldığı sezon kulüple problemleri oldu ve son senesi artık kontrat bitiyordu ne kazanırsak kardır diye sattılar. Çünkü Eriksen uzatmayacaktı.
Karısıyla takım arkadaşı arasında ilişki iddiaları ortaya atıldı bu etkili oldu büyük ihtimal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık