Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 5 2 deneyecek bence gene mecbur. Merih kaan çağlar bekler aynı kalır.

Sıkıntı şu olacak. 3 ortasaha ve 2 forvet kalıyor ya geriye. Forveti Burak Yusuf yapsa Orta sahaya Hakan olmaz. Forvete de olmaz ama Hakan.

3 ortasahanin biri okay olursa 3 stoper olduğu için gene defansif olacağız. 3 lü kurgusu da önemli o yüzden.

Galler maçındaki taktiği ve oyuncu seçimleri hem kendisi hem de takım için çok kritik olacak. Bakalım ne yapacak...
Böyle durumda Yusuf 2. forvet olarak iş yapabilir, Lille'de yardımcı forvet gibi oynuyordu zaten o sayede o kadar gol atabildi UEL'de.
İrfan-Ozan-Hakan orta sahası iyi gider aslında.

Çok güzel anawlizler yapılır da, oyuncular arası fark da var. Avrupa da oynayanlar Tece de oynayanlara uyamıyor, tersi zaten yok. Takım genç güzel işler olurda, oyuncular da 1 tık isteksiz be...

Bak ben ne demişim. Fark yok dememişim, o kadar yok demişim. Şu kadro Barella ve belki Jorginho hariç 40 üzerinde oyuncu satamazsın. Bizim Hakan onlarda olsa 11 başlardı, Okay Epl oyuncusu, Savunmamaz zaten epey iyi. İnsinye, İmmobile bunlar orta düzey topcular.

Diyorum Barella hariç Fransa ve Portekiz 11 giremez bu takımdan kimse. Bizde iyile evet ama 3-0 tek pozisyon vermicek kadar oyuncu kalite farkı yok bu iki takım arasında.

Karşımızdaki Portekiz olur, bu oyun oynanır. Derim 2 kadarı arası aşırı farklı bişey yapamadık.
Ozan 5m anladık da ağa bu nedir ya.

Ronaldo Immobile Bernardo

Veratti Fernandes Barella

Mendes Chellini Dias Cancelo

Donnaruma

Yarısı İtalyan oyuncu
Andre Silva var 28 gol attı Bundesliga da ona rağmen Ronolda'nun gerisinde 11 çıkmıyor İmmobile diyon. Zaten Barella hariç diyorum. orta saha ve forvet özelinde konuşuyoz ki Chellini artık eskisi kadar iyi değil. Yerine Merih oynuyori bari Bonucci yazsaydın.

3 oyuncu bulamamışsın 26 kişik karrolarda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık