Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani gerçekten 1.5 senedir hazırlandığımız, beklediğimiz maçta oynadığımız top bu olmamalı ya. Yaptığımız taktik falan değil çok basit bir oyun yani adamlar İtalyan sürekli gördükleri zaten defans. Hakemler Cüneyt Çakır-Tarık Ongun-Bahattin Duran üçlüsü olmasa tarihi fark yerdik. Şenol bu maç kötüydü.

Bizim takımda Neymarlar Mbappeler var da ben göremiyorum galiba. Maç başından beri top bizim ceza sahası önünde. Kalite farkı olmadan bunu yapamazlar. O kadar serilerki daha bizimkiler hareket edemeden adamlar pozisyon alıyorlar.
Rakipte Neymar, Mbappe mi var? şu maçta en iyi topcuları İnsiye En tepedeki 7 takımn ilk 11 giremez.

Hoca farkı büyük etken bu maç bunu anladık. Ben de merih'i severim ama sakatlıktan çıkıp tüm sezon yedek bekledikten sonra bu şampiyonada 11 oynamamalıydı. Yerine Liverpool'da oynamış Ozan varken. Çıkmayı becerememenin bir dünya sebebi vardı.

Şu maça ben olsam Uğurcan-Zeki-Ozan-Çağlar-Umut-Okay-Hakan-İrfan-Yusuf-Cengiz-Halil 11'i ile başlardım.

Kaybetmek sıkıntı değilde bir gol ataydık bari. Bu maçta dingil Merih'e girsin. Maçtan önce yok İtalyanlar bizden çekiniyor, bizden korkuyorlar falan. Gördü şimdi çekinen İtalyanları.

Uğurcan topu at
Uğurcan topu hakana at
Uğurcan topu buraka at
Uğurcan topu barellaya verme
Uğurcan topu immobileye verme

Rakipte Neymar, Mbappe mi var? şu maçta en iyi topcuları İnsiye En tepedeki 7 takımn ilk 11 giremez.
Tamam da adamlarda sistem var. Bizim taktik nedir ? Yaslan, yemezsek puan alırız bu mu ? Sen daha çıkamadan adamlar bizim yarı sahada tak tak alıyor topu. Bizim adamlar daha düşünürken adamlar pas yapıyor boşa kaçıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık